2015 жылға Ақтау қаласы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақтау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 78 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 ақпанда № 2619 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2015 жылға Ақтау қаласы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
2) 50 жастан асқан әйелдер;
3) 55 жастан асқан ерлер;
4) он екі және одан да көп айдан астам жұмысы болмаған адамдар.
2. «Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Н. Хайрлиева) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастырылуын және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Т. Елтизаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмi                              Е. Жаңбыршин
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақтау қалалық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Н. Хайрлиева
30 қаңтар 2015 жыл

Об установлении на 2015 год дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по городу Актау
Постановление акимата города Актау от 30 января 2015 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 февраля 2015 года № 2619
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить по городу Актау на 2015 год дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте от 21до 29 лет;
2) женщины старше 50 лет;
3) мужчины старше 55 лет;
4) лица, не имеющие работу двенадцать и более месяцев.
2. Государственному учреждению «Актауский городской отдел занятости и социальных программ» (Г.Н. Хайрлиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его размещения в информационно-правовой системе «Әділет» и официального опубликования в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             Е. Жанбыршин
«СОГЛАСОВАНО»:
Руководитель государственного
учреждения «Актауский городской
отдел занятости и социальных программ»
Хайрлиева Г.Н.
30 января 2015 год