2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/343 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 2925 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 болып тіркелген) сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 676 532,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 967 708,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 174 253 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 758 796 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 775 775 мың теңге;
2) шығындар – 25 375 795,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 423 958 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 423 958 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 876 778,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 876 778,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 423 958 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 352 822 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52 085,1 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 09.12.2016 № 6/65 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады).
2. Салықтық түсімдер бойынша қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей мөлшерде белгіленгені ескерілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 10,9 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз ;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;

О городском бюджете на 2016-2018 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2015 года № 35/343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 29 декабря 2015 года № 292
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 30 676 532,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 967 708,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 174 253 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 758 796 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 775 775 тысяч тенге;
2) затраты – 25 375 795,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 423 958 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 423 958 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 876 778,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 876 778,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 423 958 тысяч тенге;
погашение займов – 5 352 822 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52 085,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2016 № 6/65(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в городской бюджет по налоговым поступлениям установлены в следующих размерах:
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 10,9 процентов;
индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;

әлеуметтік салық – 10,7 пайыз.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 21.10.2016 № 5/53 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады); өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 09.12.2016 № 6/65 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады).
3. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
4. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
1 137 203 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
134 713 мың теңге - үш деңгейлік жүйе бойынша біліктіліктерін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбек ақысын көтеруге;
6 872 мың теңге – "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" аясындағы Жастар тәжірибесіне;
6 780 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде еңбекақыны ішінара субсидиялауға;
11 796 мың теңге - Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғындарды Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз етуге;
5 463 мың теңге – арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге;
600 мың теңге – мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін, сілтегіштерін орнатуға және жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жайластыруға;
27 411 мың теңге – мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамсыздандыру нормаларын көбейтуге;
10 931 мың теңге – "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
1 866 348 мың теңге - жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақыларына ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
59 362 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбекақысын төлеу деңгейін көтеруге;
2 636 мың теңге - азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;

социальный налог – 10,7 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 21.10.2016 № 5/53(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016); с изменениям, внесенным решениям Актауского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2016 № 6/65(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016).
3. Установить за счет бюджетных средств, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов, должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, ветеринарии, работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1 137 203 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
134 713 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
6 872 тысяч тенге – на Молодежную практику в рамках "Дорожной карты занятости 2020";
6 780 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы в рамках Дорожной карты занятости 2020;
11 796 тысяч тенге – на обеспечение деятельности Центра занятости населения в рамках Дорожной карты занятости 2020;
5 463 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
600 тысяч тенге – на установку дорожных знаков, указателей и на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
27 411 тысяч тенге – на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
10 931 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
1 866 348 тысяч тенге – для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки к должностным окладам за особые условия труда;
59 362 тысяч тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
2 636 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;

4 858 мың теңге - агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға.
34 410 мың теңге – "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламаның бірінші бағытын жүзеге асыру шеңберінде ауылдың елді мекендерді дамытуға;
4 305 мың теңге – "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде жалдамалы қызметкерлерді, оның ішінде 18-ден бастап 24-ке дейінгі жастағы жастарды, қайта даярлауға және бiлiктiлiгiн арттыруға;
1 622 мың теңге – "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде 55-тен 64-ке дейінгі жастағы тұлғаларды қайта даярлауға және бiлiктiлiгiн арттыруға;
126 456 мың теңге – экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету аясында көлiк инфрақұрылымының басымды жобаларын іске асыруға.
22 198 мың теңге – экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету аясында тұрғын-үй көмегін көрсетуге.
43 544 мың теңге – экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету аясында қоғамдық жұмыстарға.
Ескерту. 4 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.03.2016 № 38/373 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.05.2016 № 2/15(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады); 14.07.2016 № 3/32(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады); 21.10.2016 № 5/53(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады); 09.12.2016 № 6/65(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады) шешімдерімен;
4-1. Осы шешімнің 2 қосымшасыне сәйкес 2016 жылға арналған Өмірзақ ауылының жергілікті өзін-өзі басқару органдарына қалалық бюджеттен трансферттер қарастырылғаны ескерілсін."
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.03.2016 № 38/373 шешімімен(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға 1 040 346 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2 333 942 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 21.10.2016 № 5/53 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады).

4 858 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.
34 410 тысяч тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках реализации первого направления Программы "Дорожной карты занятости 2020";
4 305 тысяч тенге – на переподготовку и повышение квалификации наемных работников, в том числе молодежи в возрасте от 18 до 24 лет в рамках "Дорожной карты занятости 2020";
1 622 тысяч тенге – на переподготовку и повышение квалификации лиц в возрасте от 55 до 64 лет в рамках "Дорожной карты занятости 2020";
126 456 тысяч тенге – на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры в рамках обеспечения экономической стабильности.
22 198 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи в рамках обеспечения экономической стабильности.
43 544 тысяч тенге – на общественные работы в рамках обеспечения экономической стабильности
Сноска.Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.03.2016 № 38/373(вводится в действие с 01.01.2016); от 17.05.2016 № 2/15(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016); от 14.07.2016 № 3/32(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016); от 21.10.2016 № 5/53(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016); от 09.12.2016 № 6/65(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016).
4-1. Учесть, что в городском бюджете предусмотрены трансферты органам местного самоуправления села Умирзак на 2016 год, согласно приложению 2 к настоящему решению";
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.03.2016 № 38/373(вводится в действие с 01.01.2016).
5. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусматриваются на реализацию местных инвестиционных проектов целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 1 040 346 тысяч тенге и трансферты из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 2 333 942 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от от 21.10.2016 № 5/53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016).

5-1. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға 1 423 958 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебіненоблыстық бюджеттен бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 14.07.2016 № 3/32 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады).
6. Қала әкімдігінің резерві 11 628 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 09.12.2016 № 6/65 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 басталатын қатынастарға қатысты таралады).
7. 2016 жылы қалалық бюджеттің орындалу барысында секвесторға жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д. Телегенова) Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, осы шешімнің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі комиссиясына жүктелсін (А. Бүркітбаев).
10. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Боранбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким
11 желтоқсан 2015 жыл
Ақтау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 35/343 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті

5-1. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусматриваются бюджетные кредиты из областного бюджета за счет внутренних займов на реализацию местных инвестиционных проектов в сумме 1 423 958 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5-1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от от 14.07.2016 № 3/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016).
6. Утвердить резерв акимата города в сумме 11 628 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от от 09.12.2016 № 6/65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие c 01.01.2016).
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета в 2016 году согласно приложению 4.
8. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (А. Буркитбаев).
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б. Боранбаев
Секретарь городского маслихата М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
А. Ким
11 декабрь 2015 года
Приложение 1
к решению Актауского городского
маслихата от 11 декабря № 35/343
Бюджет города Актау на 2016 год

89 213
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89 213
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18 545
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 545
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
35 026
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 372
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
5 350
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
10 304
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12 685
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 685
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17 446
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 446
02
Қорғаныс
17 949
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 949
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 949
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
45 650
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 202
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
34 202
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
11 448
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 448
04
Білім беру
6 509 985
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 509 985
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 410
003
Жалпы білім беру
4 281 730
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
237 093
006
Балаларға қосымша білім беру
291 753
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
23 189
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 595 810
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі

89 213
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
89 213
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 545
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 545
452
Отдел финансов района (города областного значения)
35 026
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 372
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
5 350
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
10 304
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12 685
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
12 685
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17 446
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
17 446
02
Оборона
17 949
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 949
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 949
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
45 650
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 202
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
34 202
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
11 448
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
11 448
04
Образование
6 509 985
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 509 985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 410
003
Общеобразовательное обучение
4 281 730
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
237 093
006
Дополнительное образование для детей
291 753
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
23 189
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 595 810
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей