2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 912 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 қаңтарда № 2931 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 633 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 633 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 15.07.2016 № 352 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Б. Маркашова):
- қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.
- осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Худибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Е. Әбілов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Э.Маркашова
15 желтоқсан 2016 жыл.
"Жаңаөзен қалалық экономика және
қаржылар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Р.К.Джантлеуова
15 желтоқсан 2016 жыл.

Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 15 декабря 2015 года № 912. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 08 января 2016 года № 2931. Утратило силу-постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 26 сентября 2016 года № 633
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 26.09.2016 № 633
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 15.07.2016 № 352(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложения.
2. Руководителю государственного учреждения "Жанаозенский городской отдел занятости и социальных программ" (Маркашова Б.):
- обеспечить направление безработных на общественные работы.
- обеспечить государственную регистрацию в департаменте юстиции Мангистауской области настоящего постановления, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Худибаева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Абилов Е
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел занятости
и социальных программ"
Маркашова Б.Э.
15 декабрь 2016 год.
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел экономики и финансов"
Джантлеуова Р.К.
15 декабрь 2016 год.
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен

Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу, 500 ш.м.-ге дейін аумақты тазарту, аймақты күзету
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
4
4
62
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Хат тасушы
Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
63
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Үстірт мемлекеттік табиғи қорығы" мемлекеттік мекемесі
Аула сыпырушы
1000 ш.м.-ге дейін аумақты тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
64
"Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі Маңғыстау облысының әділет департаменті Жаңаөзен қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мұрағатшының көмекшісі, маманның көмекшісі, хат тасушы
Айына 250 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
13
13
65
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің "Маңғыстау облысы бойынша Жылжымайтын мүлік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жанаөзен қалалық филиалы
Хат тасушы, еден жуушы, маман көмекшісі
Айына 250-ге дейін құжаттарды жинау, тіркеу және тігу, 100 ш.м.-ге дейін үй-жайларды тазарту, айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
6
6
66
Қазақстан Республикасы бас прокуратурасының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы
Хат тасушы
Айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
67
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің "Жер кадастыры ғылыми-өндірістік орталығы" мемлекеттік кәсіпорнының Маңғыстау филиалы Жаңаөзен қалалық жер-кадастрлық бөлімшесі
Маманның көмекшісі
Айына 300 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
7
7
68
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңаөзен қаласының Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Агент
Айына 500-ге дейін ескертпелерді тарату
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
35
35
69
Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Хат тасушы
Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
30
30
70
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының төтенше жағдайлар департаментінің Жаңаөзен қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-жүргізуші, еден жуушы, хат тасушы, бағбан

Доставка до 100 документации в месяц, уборка территории до 500 кв.м., охрана территории
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
4
4
62
Государственное учреждение "Жанаозенская городская территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Курьер
Доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
2
2
63
Государственное учреждение "Устюртский государственный природный заповедник" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйчтва Республики Казахстан
Дворник
Уборка территории до 1000 кв.м.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
1
1
64
Государственное учреждение "Управление юстиции города Жанаозен департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Помощник
архивариуса, помощник специалиста, курьер
Сбор и регистрация до 250 документов в месяц, сдача дел в архив
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
13
13
65
Жанаозенский городской филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр по недвижимости по Мангистауской области" Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
Курьер, уборщица, помощник
специалиста
Сбор, регистрация и подшивка до 250 документов месяц, уборка помещений до 100 кв.м. доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
6
6
66
Управление комитета по правовой статистике и специальным учетам генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Мангистауской области
Курьер
Доставка до 150 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
1
1
67
Жанаозенское отделение земельного кадастра Мангистауского филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр земельного кадастра" Агентства РК по управлению земельными ресурсами
Помощник
специалиста
Сбор и регистрация до 300 документов в месяц, сдача дел в архив
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
7
7
68
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Жанаозен Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Агент
Разноска до 500 уведомлений в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
35
35
69
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Жанаозен Мангистауской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Курьер
Доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
30
30
70
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Жанаозен Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным-ситуациям Республики Казахстан"
Делопроизводитель, уборщица, курьер, садовник

Кіріс және шығыс құжаттарын тіркеуге алу, 500 ш.м.-ге дейін үй-жайларды тазарту, айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу, көгалдандыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
9
9
71
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" Жаңаөзен қалалық басқармасы
Аула тазалаушы, бағбан
500 ш.м.-ге дейін аумақты тазарту, көгалдандыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
72
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Маңғыстау облысының Статистика департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы, еден жуушы
Айына 250 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру, айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу, 500 ш.м.-ге дейін үй-жайларды тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
3
3
73
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаөзен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Хат тасушы
Айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
74
"Қызылсай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі
Айына 250 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
22
22
75
"Маңғыстау облыстық мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Жаңаөзен филиалы
Хат тасушы, маманның көмекшісі,еден жуушы, күзетші
Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу, 150 ш.м.-ге дейін үй-жайларды тазарту, аймақты күзету
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
4
4
76
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Хат тасушы
Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
Бағбан, аула тазалаушы
Көгалдандыру, 500 ш.м.-ге дейін аулаларды тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 2,0 мөлшері
3
3
77
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Жаңаөзен қалалық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аула сыпырушы,
жұмысшы, кір үтіктеуші
1000 ш.м.-ге аумақты және 500 ш.м.-ге дейін үй-жайларды тазарту,
200 кг-ға дейін кірді үтіктеу
Ең төменгі айлық жалақының 2,0 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
78
"Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының
"№ 2 Жаңаөзен қаласының балалар- жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Хат тасушы
Айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу

Регистрация входящих и исходящих документов, уборка помещений до 500 кв.м., доставка до 100 документации в месяц, озеленение
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
9
9
71
"Жанаозенское управление Департамента Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области"
Дворник, садовник
Уборка территории до 500 кв.м, озеленение
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
2
2
72
Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Помощник специалиста, курьер, уборщица
Сбор и регистрация до 250 документов в месяц, сдача дел в архив, доставка до 150 документации в месяц, уборка помещений до 500 кв.м.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
3
3
73
Республиканское государственное учреждение "Жанаозенское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Курьер
Доставка до 150 документации в месяцм.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
10
10
74
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кызылсай"
Помощник
специалиста
Сбор и регистрация до 250 документов месяц, сдача дел в архив
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
22
22
75
Жанаозенский филиал общественного объединения "Мангистауское областное общество инвалидов"
Курьер, помощник
специалиста, уборщица, сторож
Доставка до 100 документации в месяц, уборка помещений до 150 кв.м., охрана территории
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
4
4
76
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская станция скорой и неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области
Курьер
Доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
1
1
Садовник, дворник
Озеленение, уборка территории до 500 кв.м.
2,0 размер минимальной месячной заработной платы
3
3
77
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенская центральная городская больница" Управление здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области
Дворник, рабочий, гладильщик белья
Уборка территории до 1000 кв.м. и помещений до 500 кв.м.,
глажка белья до 200 кг в месяц
2,0 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
10
10
78
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско- юношеская спортивная школа № 2 города Жанаозен" Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области акимата Мангистауской области"
Курьер
Доставка до 150 документации в месяц