Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін ақылы шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізбесін бекіту туралы
Бейнеу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 39 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 наурызда № 2626 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 14.09.2020 № 254 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" 2015 жылғы 25 ақпандағы № 1018 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сай Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін ақылы шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізбесі бекітілсін.
2. Қосымшада көрсетілген үй жайлар бекітіліп берілген мемлекеттік заңды тұлғалар Бейнеу аудандық аумақтық сайлау комиссиясының жасаған кездесу кестесіне сай Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін бірдей және тең болатын ақылы шарттық негізде үй-жайлар беруді қамтамасыз етсін.
3. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы қаулының "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудандық әкімдіктің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б.Әзірханов
2015 жылғы 2 наурыздағы № 39
Бейнеу ауданының әкімдігінің
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін ақылы шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізбесі
Бейнеу селосы - Абыл атындағы мәдениет үйі
Боранқұл селосы - селолық мәдениет үйі
Ақжігіт селосы - селолық мәдениет үйі
Сарға селосы - селолық мәдениет үйі
Сыңғырлау селосы - селолық клуб
Төлеп селосы - селолық клуб
Есет селосы - селолық клуб
Сам селосы - селолық клуб
Тұрыш ауылы - ауылдық клуб
Ноғайты селосы - селолық клуб
Тәжен ауылы - "Тәжен мектеп – балабақша кешені" мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Об утверждении списка помещений, предоставляемых кандидатам в Президенты Республики Казахстан на платной договорной основе для встреч с избирателями
Постановление акимата Бейнеуского района от 02 марта 2015 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 06 марта 2015 года № 2626. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 сентября 2020 года № 254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14.09.2020 № 254 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан "О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан" от 25 февраля 2015 года № 1018 акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению к настоящему постановлению список помещений, предоставляемых кандидатам в Президенты Республики Казахстан на платной договорной основе для встреч с избирателями.
2. Государственным юридическим лицам, за которыми закреплены указанные в приложении помещения, в соответствии с составленным Бейнеуской районной территориальной избирательной комиссией графиком встреч обеспечить предоставление помещений на единых и равных платных договорных условиях для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бейнеуского района К.Машырыкова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Азирханов
Приложение к постановлению
акимата Бейнеуского района
№ 39 от 2 марта 2015 года
Список помещений, предоставляемых кандидатам в Президенты Республики Казахстан на платной договорной основе для встреч с избирателями
Село Бейнеу - дом культуры имени Абыла
Село Боранкул - сельский дом культуры
Село Акжигит - сельский дом культуры
Село Сарга - сельский дом культуры
Село Сынгырлау - сельский клуб
Село Толеп - сельский клуб
Село Есет - сельский клуб
Село Сам - сельский клуб
Село Турыш - сельский клуб
Село Ногайты - сельский клуб
Село Тажен - здание государственного учреждения "Тәжен мектеп-балабақша кешені"