Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/208 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 37/264 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 2911 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/427 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2909 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/208 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2575 болып тіркелген, «Әділет» ақпарттық – құқықтық жүйесінде 2015 жылы 15 қаңтардажарияланған) мынадай өзгерістеренгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 8985207,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2305443,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30395,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –11811,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6637558,0 мың теңге;
2) шығындар – 9097838,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84346,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 110001,0мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25655,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196977,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196977,5 мың теңге.».
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«3. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 76,7 пайыз;
2)төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3)төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 29/208 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2015 года № 37/264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 декабря 2015 года № 2911
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/427 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2909), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года  № 29/208 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2575, опубликовано в информационно – правовой системе «Әділет» от 15 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 8985207,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2305443,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30395,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11811,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6637558,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9097838,5тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84346,0 тысяч теңге;
бюджетные кредиты – 110001,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25655,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196977,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 196977,5 тысяч тенге.».
пункт 3 изложить в новой редакции:
«3.Установить нормативы распределения доходов бюджета района на 2015 год в следующем объеме:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 76,7 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;

4)төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;
5)әлеуметтiк салық 76,7 – пайыз.».
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«5. Жоғары тұрған бюджеттен төмендегідей ағымдағы мақсатты трансферттер, мақсатты даму трансферттері, бюджеттік кредиттер және Ұлттық қордан қаржы бөлінгені қаперге алынсын:»:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 227294,0 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтермелеуге - 60996,0 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің азаматтық қызметшілері мен штаттан тыс қызметкерлерінің еңбекақыларының 10 пайызға өсуіне - 216074,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек - 2000,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 2050,0 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар - 900,0 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру - 317,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша Бейнеу ауылында су тазарту ғимаратын және елдімекенішілік су құбыры құрылыстарын салуға (1, 2, 3 кезең) - 1911238,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге - 110001,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен жалпы білім беру бюджеттік бағдарламасы бойынша 1 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз ету және жаңадан іске қосылған Атамекен, Күйкен орта мектептерінің ағымдағы шығындарына - 87413,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен білім беру объектілерін салу және реконструкциялау бюджеттік бағдарламасы бойынша - 716628,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен коммуналдық шаруашылықты дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 21890,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 230309,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен көлік инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 96585,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 798800,0 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу бағдарламасы бойынша Бейнеу селосында төрт пәтерлі мунипициальды (коммуналды) тұрғын үй құрылысы жұмыстарына – 10401,0 мың теңге;
мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың жоғарғы деңгейінен төменгісіне беру – 3289,0 мың теңге;

4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 76,7 процентов.».
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Принять к сведению, что из вышестоящего бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие, бюджетные кредиты и средств из Национального фонда:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 227294,0 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 60996,0 тысяч тенге;
на увеличение заработной платы на 10 процентов гражданским служащим и внештатным работникам государственных учреждений – 216074,0 тысяч тенге;
государственная адресная социальная помощь – 2000,0 тысяч тенге;
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 2050,0 тысяч тенге;
государственные пособия на детей до 18 лет – 900,0 тысяч тенге;
реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 317,0 тысяч тенге;
по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, на строительство водоочистительного сооружения и внутрипоселкового водопровода (1, 2, 3 этап) в селе Бейнеу – 1911238,0 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 110001,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе общеобразовательное обучение на обеспечение горячим питанием учащихся 1 классов и на текущие расходы вновь вводимых средних школ Атамекен, Куйкен – 87413,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе строительство и реконструкция объектов образования – 716628,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие коммунального хозяйства – 21890,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах – 230309,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие транспортной инфраструктуры – 96585,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 798800,0 тысяч тенге;
cтроительства четырехквартивного мунипициального (коммунального) жилого дома в селе Бейнеу по программе проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 10401,0 тысяч тенге;
передача функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий – 3289,0 тысяч тенге;

Ұлттық қордан мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 5200,0 мың теңге.».
2. «Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркеуін, оның «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

из Национального фонда на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 5200,0 тысячи тенге.».
2. Государственному учреждению «Аппарат Бейнеуского районного маслихата»(Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                         Б.Қылишаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 А.Ұлұқбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекеме
басшысының міндетін атқарушы
Б.Б.Әзірханов
11 желтоқсан 2015 жыл
Бейнеу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 37/264 шешімге қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішк Сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     Б.Килишаев
Секретарь районного
маслихата                               А.Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения «Бейнеуского
районного отдела экономики и финансов»
Б.Азирханов
11 декабря 2015 год
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 11 декабря 2015 года № 37/264
Бюджет района на 2015 год
Кат Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс.тенге

331 591,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
232 494,0
003
Жалпы білім беру
3 086 632,0
006
Балаларға қосымша білім беру
77 108,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17 180,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
17 180,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
98 514,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 282,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
52 032,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
11 786,5
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 160,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 254,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
831 943,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
831 943,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
395 363,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
394 910,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
75 248,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41 697,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 223,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
192 332,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 411,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10 474,4
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 744,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 323,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 094,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
2 050,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 851,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

331 591,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
232 494,0
003
Общеобразовательное обучение
3 086 632,0
006
Дополнительное образование для детей
77 108,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17 180,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
17 180,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
98 514,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 282,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
52 032,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
11 786,5
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 160,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 254,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
831 943,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
831 943,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
395 363,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
394 910,3
002
Программа занятости
75 248,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41 697,0
005
Государственная адресная социальная помощь
17 223,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
192 332,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 411,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 474,4
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 744,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 323,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 094,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
2 050,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 851,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

31 646,5
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
27 198,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 648,2
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 800,3
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
16 710,5
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 722,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 708,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1 280,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20 296,2
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
13 551,2
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтіксенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 882,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 862,5
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
36 716,4
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
30 397,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 319,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71 636,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 823,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
12 823,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 280,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 413,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 600,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 450,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
817,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 433,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 743,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

31 646,5
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
27 198,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 648,2
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 800,3
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
16 710,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
6 722,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 708,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
1 280,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
20 296,2
007
Функционирование районных (городских) библиотек
13 551,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
2 882,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 862,5
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
36 716,4
004
Функционирование районных (городских) библиотек
30 397,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
6 319,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71 636,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 823,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12 823,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 280,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 413,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 600,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 450,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
817,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 433,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 743,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел