2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 272 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 2940 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қыркүйектегі № 177 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 05.09.2016 № 177 қаулысымен
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 30 декабря 2015 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 19 января 2016 года № 2940. Утратило силу- постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05 сентября 2016 года № 177
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05.09.2016 № 177
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бейнеу ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс осы қаулының 1–қосымшасына сәйкес айқындалсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстана от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах реализации Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Бейнеускому району на 2016 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi осы қаулының 2–қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулыны орындау, тиісті ұйымдармен келісім шарт жасау "Бейнеу аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Б.Өмірбеков) жүктелсін.

2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Исполнение настоящего постановления, заключение договоров с соответствующими организациями возложить на государственное учреждение "Бейнеуский районный отдел занятости и социальных программ" (Б.Омирбеков).

20 ескерткіш, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір жарым есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
31.
Бейнеу аудандық әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бейнеусусервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
32.
"Бейнеу аудандық жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжат-тармен жұмыстар
250 шаршы метр, 100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
33.
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
34.
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының мәдениет басқармасының "Бейнеу мұражайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
1
2
3
4
5
6
35.
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Құлшар Бақтыбайұлы атындағы Бейнеу өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
36.
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, ауруларға көмектесу, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
37.
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Боранқұл аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, ауруларға көмектесу, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
38.
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, ауруларға көмектесу, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
39.
"Бейнеу аудандық соты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, шақыру қағаздарын жеткізу
250 шаршы метр,
50 шақыру қағазы, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
40.
"Маңғыстау облысының ішкі істер департаментінің Бейнеу аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, хабарламаларды жеткізу, құжат-тармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
41.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл департаментінің Бейнеу аймағы бойынша ауданаралық мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бөлімі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
42.
Маңғыстау облыстық төтенше жағдайлар Департаментінің "Өрт сөндіру және авариялық–құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесінің Бейнеу аудандық №6 өрт сөндіру бөлімі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
1
2
3
4
5
6
43.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бейнеу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
44.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы Әдiлет департаментінің Бейнеу аудандық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
45.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Маңғыстау облысының әділет департаментінің "Бейнеу аумақтық бөлімі" филиалы
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
46.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Маңғыстау облысы Бейнеу ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, шақыру қағаздарын жеткізу
250 шаршы метр,
50 шақыру қағазы, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
47.
Маңғыстау облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалы-ның Бейнеу аудандық бөлімі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
48.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жылжымайтын мүлік орталығы" РМК-ның Маңғыстау облыстық филиалының Бейнеу аудандық бөлімшесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
49.
Бейнеу аудандық әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бейнеуветсервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
50.
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бейнеу аудандық аумақтық инспек-циясы" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
51.
Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының Бейнеу ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
52.
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментінің Бейнеу аудандық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
1
2
3
4
5
6
53.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Ұлттық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Маңғыстау облысы бойынша филиалының Бейнеу аудандық бөлімшесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
54.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Маңғыстау облыстық филиалының Бейнеу аудандық бөлімшесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
55.
"Жер кадастр ғылыми өндірістік орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Маңғыстау филиалының Бейнеу аудандық бөлімшесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар
250 шаршы метр, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет
56.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылар құқықтарын қорғау департаментінің Маңғыстау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстар, құжаттармен жұмыстар
250 шаршы метр,
100 құжат, аптасына 40 сағат
Ең төменгі жалақының бір есе мөлшерінде
Жергілікті бюджет

20 памятников, 40 часов в неделю
В размере полутора кратной минимальной заработной платы
Местный бюджет
31.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеусусервис" Бейнеуского районного акимата
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
32.
Коммунальное государственное учреждение "Бейнеуский районный молодежный ресурсный центр"
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
33.
Государственное коммунальное казенное предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
34.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бейнеу мұражайы" Управления культуры Мангистауской области акимата Мангистауской области
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
35.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Құлшар Бақтыбайұлы атындағы Бейнеу өнер мектебі" акимата Бейнеуского района
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
36.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская районная поликлиника" Управления здравоохранения Мангистауской области
Работы по озеленению и очистке территории, помощь больным, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
37.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Боранкульская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
Работы по озеленению и очистке территории, помощь больным, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
38.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
Работы по озеленению и очистке территории, помощь больным, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
1
2
3
4
5
6
39.
Государственное учреждение "Бейнеуский районный суд"
Работы по озеленению и очистке территории, доставка повесток
250 квадратных метров, 50 повесток, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
40.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Бейнеуского района Департамента внутренних дел Мангистауской области"
Работы по озеленению и очистке территории, доставка извещении, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
41.
Межрайонный отдел по делам государственной службы и противодействию коррупции по Бейнеускому региону Департамента по делам государственной службы и противодействию коррупции по Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
42.
Бейнеуский районный отдел пожаротушения №6 Государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно–спасательных работ" Мангистауского областного департамента по чрезвычайным ситуациям
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
43.
Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бейнеуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
44.
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Бейнеуского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
45.
Филиал "Бейнеуский территориальный отдел" Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
46.
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бейнеуского района Мангистауской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Работы по озеленению и очистке территории, доставка повесток
250 квадратных метров, 50 повесток, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
1
2
3
4
5
6
47.
Бейнеуский районный отдел филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Мангистауской области
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
48.
Бейнеуское районное отделение Мангистауского областного филиа-ла Республиканского государствен-ного предприятия "Центр по недвижимости" Министерства юстиции Республики Казахстан
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
49.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеуветсервис" Бейнеуского районного акимата
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
50.
Государственное учреждение "Бейнеуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
51.
Бейнеуское государственное учреждение по охране лесов и животного мира Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
52.
Государственное учреждение "Бейнеуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
53.
Бейнеуское районное отделение филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Мангистауской области
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
54.
Бейнеуское районное отделение Мангистауского областного филиала Республиканского Государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан"
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
55.
Бейнеуское районное отделение Мангистауского филиала Республиканского государственного предприятия "Научно-производственный центр земельного кадастра"
Работы по озеленению и очистке территории
250 квадратных метров, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет
1
2
3
4
5
6
56.
Государственное учреждение "Мангистауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Работы по озеленению и очистке территории, работы с документами
250 квадратных метров, 100 документов, 40 часов в неделю
В размере однократной минимальной заработной платы
Местный бюджет