Қарақия ауданында сайлау учаскесін құру туралы
Қарақия аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 16 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 2634 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 14.08.2015 № 61 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 бабының 12 тармақтарына сәйкес, Қарақия ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия ауданында сайлау учаскесі қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. «Қарақия ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі (Н.Жұбаназаров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы А.Б.Таубаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Ә. Дауылбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қарақия аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Атагараев Дуйсенбай Айткалиевич
02 наурыз 2015 жыл
Қарақия ауданы әкімінің
02 наурыз 2015 жылғы
№ 16 шешіміне қосымша
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Болашақ ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің «Болашақ селолық округінің № 10 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі (1 қабат, дәліз)
Шекарасы: Болашақ және Бопай ауылдарының барлық үйлері.

Об образовании избирательного участка в Каракиянском районе
Решение акимата Каракиянского района Мангистауской области от 02 марта 2015 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 13 марта 2015 года № 2634. Утратило силу решением акима Каракиянского района Мангистауской области от 14 августа 2015 года № 61
Сноска. Утратило силу решением акима Каракиянского района Мангистауской области от 14.08.2015 № 61(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 12 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республики Казахстан», аким Каракиянского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательный участок в Каракиянском районе согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Аппарат акима Каракиянского района» (Жубаназаров Н.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением решения возложить на руководителя аппарата акима района Таубаева А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А. Дауылбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Каракиянской
районной избирательной комиссий
Атагараев Дуйсенбай Айткалиевич
02 марта 2015 год
Приложение к решению акима
Каракиянского района № 16
от 02 марта 2015 года
Избирательный участок № 193
Центр: село Болашак, коммунальное государственное учреждение Каракиянский районный отдел образования «Средняя школа № 10 сельского округа Болашак (1 этаж, коридор)
Граница: все дома сел Болашак и Бопай.