Аудандық маслихаттың 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/247 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 25/259 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 2678 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2015 жылғы 17 наурыздағы № 23/374 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2649 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/247 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2596 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 2 ақпанда жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 084 043,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 842 511,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 772,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 058,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 206 702,0 мың теңге.
2) шығындар – 10 243 323,9 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 780,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 80 271,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 491,0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 218 060,3 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218 060,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 21 491,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 491,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 159 280,3 мың теңге.».
2 тармақтың бірінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:
«2. Аудандық бюджетте 2015 жылға республикалық бюджеттен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттері, бюджеттік кредиттер және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен қаражаттың бөлінгені қаперге алынсын:»;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 29 декабря 2014 года № 24/247 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 30 марта 2015 года № 25/259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 апреля 2015 года № 2678
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 17 марта 2015 года № 23/374 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов за № 2649), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 29 декабря 2014 года № 24/247 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2596, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 2 февраля 2015 года) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению, в том числе бюджет на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 084 043,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 7 842 511,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 772,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 058,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 206 702,0 тысяч тенге.
2) затраты – 10 243 323,9 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 58 780,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 80 271,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 491,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 218 060,3 тысяч тенге. 6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 218 060,3 тысяч тенге;
поступление займов – 21 491,0 тысяч тенге;
погашение займов – 21 491,0 тысяч тенге; используемые остатки бюджетных средств – 159 280,3 тысяч тенге.».
Первая строка пункта 2 изложить в новой редакции:
«2. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год с республиканского бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие, бюджетные кредиты и средства за счет целевых трансфертов выделенных с Национального Фонда Республики Казахстан:»;

4 тармақта 4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«4) 9 мамыр – Жеңіс күні:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне – 100 (жүз) айлық есептік көрсеткіш;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға (Чернобыльдағы АЭС апатты жоюға қатысушы мүгедектерден басқа) - 60 (алпыс) айлық есептік көрсеткіш;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға (1986-1987 жылдардағы Чернобыльдағы АЭС апатты жоюға қатысушылардан басқа) - 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға (1988-1989 жылдардағы Чернобыльдағы АЭС апатты жоюға қатысушылардан басқа) - 20 (жиырма) айлық есептік көрсеткіш;
«Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуірдегі заңының 4 бабының 3) – 5) тармақшаларында көрсетілген адамдарға – 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіш;
Тәжік – ауған шекарасындағы жауынгерлік іс-қимылдарына қатысушыларына - 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш.»;
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«5) 1 маусым – Балаларды қорғау күні:
он алты жасқа дейінгі мүгедек балалар және он алтыдан он сегіз жасқа дейінгі бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедек балаларға – 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш.»;
10) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«10) Әлеуметтік көмек: онкологиялық ауруымен ауыратын және иммун тапшылығы вирусын жұқтырған адамдарға өтініштері бойынша табыстарын есепке алмай жылына бір рет 26 (жиырма алты) айлық есептік көрсеткіш және мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымынан шыққандарға өтініштері бойынша табыстарын есепке алмай тоқсан сайын - 20 (жиырма) айлық есептік көрсеткіш.»;
Келесі мазмұндағы 11 тармақпен толықтырылсын:
«11. Жергілікті атқарушы органының резерві 16113,0 мың теңге сомасында бекітілсін.».
Көрсетілген шешіммен бекітілген 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
3. «Қарақия аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі осы шешімнің мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қарақия аудандық мәслихатының интернет - ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
өкілеттігін жүзеге
асырушы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                     А.Мееров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Алия Жұмабайқызы

В пункте 4 подпункт 4) изложить в новой редакции:
«4) 9 мая - День Победы:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 100 (сто) месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны (кроме инвалидов ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС) - 60 (шестьдесят) месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны (кроме участников ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах) – 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны (кроме участников ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах) – 20 (двадцать) месячных расчетных показателей;
лицам, указанные в подпунктах 3) – 5) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан» - 40 (сорок) месячных расчетных показателей;
участникам боевых действий на таджикско-афганской границе - 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей.»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«5) 1 июня – День защиты детей:
дети-инвалиды до шестнадцати лет и дети-инвалиды с шестнадцати до восемнадцати лет первой, второй, третьей групп – 5 (пять) месячных расчетных показателей.»;
подпункт 10) изложить в новой редакции:
«10) Социальная помощь лицам: онкологическим больным и заразивщихся вирусом иммунодефицита, по заявлению, без учета доходов, в размере 26 (двадцати шести) месячных расчетных показателей единовременно и выписанным из специализированной противотуберкулезной медицинской организации по заявлению, без учета доходов в размере - 20 (двадцать) месячных расчетных показателей ежеквартально.
Дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 16113,0 тысяч тенге.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
3. Государственному учреждению «Аппарат Каракиянского районного маслихата» после государственной регистрации обеспечить опубликование настоящего решения на интернет – ресурсе Каракиянского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Осуществляющий полномочия
председателя сессии,
секретарь районного
маслихата                               А.Мееров
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Государственного
учреждения «Каракиянского районного
отдела экономики и финансов»
Абдикаликова Алия Жумабаевна

39 114,0
006
Балаларға қосымша білім беру
99 718,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3 637,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
6 176,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға(қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
3 574,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 487,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 335,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
92 739,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
83 193,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
83 193,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 372 755,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 372 755,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
358 129,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 678,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 678,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
347 278,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 862,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
83 307,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 275,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 100,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
306,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
166 934,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 617,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 800,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
14 872,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3 486,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

39 114,0
006
Дополнительное образование для детей
99 718,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 637,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
6 176,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 574,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 487,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 335,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
92 739,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
83 193,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
83 193,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 372 755,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 372 755,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
358 129,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 678,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 678,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
347 278,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 862,0
002
Программа занятости
83 307,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 275,0
005
Государственная адресная социальная помощь
19 100,0
006
Оказание жилищной помощи
306,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
166 934,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 617,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 800,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 872,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3 486,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

55 554,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 628,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15 121,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
24 605,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
97 041,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 016,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
19 016,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 167,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 167,0
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
65 858,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 750,0
006
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
2 035,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 290,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 724,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
47 059,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 886,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 886,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 886,0
12
Көлік және коммуникация
245 061,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
245 061,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
95 061,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150 000,0
13
Өзгелер
64 682,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
37 800,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
37 800,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10 769,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 769,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16 113,0

55 554,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
15 628,0
003
004
007
Капитальные расходы государственного органа
8
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
Функционирование районных (городских) библиотек
200,0
15 121,0
24 605,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
97 041,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 016,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 016,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 167,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района
(города областного значения)
12 167,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
65 858,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12 750,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 035,0
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
2 290,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 724,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
47 059,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 886,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 886,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22 886,0
12
Транспорт и коммуникации
245 061,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
245 061,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
95 061,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
150 000,0
13
Прочие
64 682,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37 800,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
37 800,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10 769,0
459
001