Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 93 "Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 283 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 қарашада № 2880 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 маусымдағы № 166 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 06.06.2016 № 166 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қарақия ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 93 "Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2675 болып тіркелген, "Қарақия" газетінде 2015 жылы 23 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасына:
1 бөлімінің 2 тармағы алынып тасталсын.
6 бөлім келесі мазмұндағы 29 тармақпен толықтырылсын:
"29. "Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің және оның ведомоствосының қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесі:
1) Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық орталық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
3) Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.".
2. "Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Д.Атағараев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Бекқайыровқа жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Каракиянского района от 13 марта 2015 года № 93 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каракиянский районный отдел культуры, физической культуры и спорта"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 20 октября 2015 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 ноября 2015 года № 2880. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 06 июня 2016 года № 166
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 06.06.2016 № 166 (вводится в действие со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан ", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 13 марта 2015 года № 93 "Об утверждении Положения государственного учреждения Каракиянский районный отдел культуры, физической культуры и спорта" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2675, опубликовано в газете "Қарақия" 23 апреля 2015 года) следующие изменения и дополнения:
в приложение указанного постановления
пункт 2 раздела 1 исключить.
раздел 6 дополнить пунктом 29 следующего содержания:
"29. Перечень государственных учреждений, находящейся в ведении ведомства государственного учреждения "Каракиянский районный отдел культуры, физической культуры и спорта":
1) Коммунальное государственное учреждение "Каракиянская районная центральная библиотека" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта;
2) Государственное коммунальное казенное предприятие "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта;
3) Государственное коммунальное казенное предприятие "Каракиянская районная детско-юношеская спортивная школа" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта".
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел культуры, физической культуры и спорта" (Д.Атагараев) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Беккайырова.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Дауылбаев
"Қарақия аудандық мәдениет,
дене шынықтыру және спорт бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Атагараев Дюсенбай Айткалиевич
23 қазан 2015 жыл

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский
районный отдел культуры,
физической культуры и спорта"
Атагараев Дюсенбай Айткалиевич
23 октябрь 2015 год