Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Маңғыстау аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 сәуірде № 2663 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 02.05.2019 № 178 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 19.01.2021 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 19.01.2021 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Маңғыстау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындар 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және уәкілетті мемлекеттік органның интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 19.01.2021 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Озған Саттар Тұрашұлы
20 наурыз 2015 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
20 наурыздағы 2015 жылғы
№ 69 қаулысына 1 қосымша
Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар

О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов
Постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 08 апреля 2015 года № 2663.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 02.05.2019 № 178 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 19.01.2021 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Предоставить помещения кандидатам на договорной основе для встречи с избирателями в период выборов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 19.01.2021 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Совместно с Мангистауской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе уполномоченного государственного органа.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 19.01.2021 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
5. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции.
Аким района Ж.Айтуаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мангистауской
районной территориальной
избирательной комиссии
Озган Саттар Турашевич
20 марта 2015 год
Приложение 1 к постанавлению
акимата Мангистауского района
№ 69 от 20 марта 2015 года
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в период выборов

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 19.01.2021 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгеріс енгізілді- Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 07.04.2021 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Мекен-жайы, байланыс телефондары
1
Шетпе ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйі ғимараты.
Шетпе ауылы, 8 (72931) 21457
2
Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ұштаған ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Ұштаған ауылы, 8 (72959) 43851
3
Онды ауылдық округі, Онды ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Онды ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Онды ауылы, 8 (72931) 24734
4
Жармыш ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Жармыш ауылы, 8 (72931) 27348
5
Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сайөтес ауылдық клубы ғимараты.
Сайөтес ауылы, 8 (72931) 45468
6
Жыңғылды ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жыңғылды ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Жыңғылды ауылы 8 (72931) 24493
7
Отпан ауылдық округінің Тұщыбек ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұщыбек мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Тұщыбек ауылы, 8 (72931) 28036
8
Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шайыр ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шайыр ауылы, 8 (72931) 27704
9
Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Тұщықұдық ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 19.01.2021 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 07.04.2021 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в период выборов
Адрес, контактные телефоны
1
село Шетпе
Здание районного дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Шетпе, 8 (72931) 21457
2
сельский округ Актобе, село Уштаган
Здание сельского дома культуры Уштаган государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Уштаган, 8 (72959) 43851
3
сельский округ Онды, село Онды
Здание сельского дома культуры Онды государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Онды, 8 (72931) 24734
4
село Жармыш
Здание сельского дома культуры Жармыш государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Жармыш, 8 (72931) 27348
5
сельский округ Сайотес, село Сайотес
Здание сельского клуба Сайотес государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Сайотес, 8 (72931) 45468
6
село Жынгылды
Здание сельского дома культуры Жынгылды государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Жынгылды, 8 (72931) 24493
7
село Тущыбек сельского округа Отпан
Здание комунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад Тущыбек" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
село Тущыбек, 8 (72931) 28036
8
сельский округ Шайыр, село Шайыр
Здание сельского дома культуры Шайыр государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Шайыр, 8 (72931) 27704
9
сельский округ Тущыкудык, село Тущыкудык
Здание сельского дома культуры Тущыкудык государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.

Тұщықұдық ауылы, 8 (72931) 41481
10
Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шебір ауылдық клубы ғимараты.
Шебір ауылы, 8 (72931) 41712
11
Ақшымырау ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клубы ғимараты.
Ақшымырау ауылы, 8 (72931) 42587
12
Қызан ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызан ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Қызан ауылы, 8 (72931) 42065
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
20 наурыздағы 2015 жылғы
№ 69 қаулысына 2 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

село Тущыкудук, 8 (72931) 41481
10
сельский округ Шебир, село Шебир
Здание сельского клуба Шебир государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Шебир, 8 (72931) 41712
11
село Акшымырау
Здание сельского клуба Акшымырау государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Акшымырау, 8 (72931) 42587
12
село Кызан
Здание сельского дома культуры Кызан государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Кызан, 8 (72931) 42065
Приложение 2 к постанавлению
акимата Мангистауского района
№ 69 20 марта 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 07.04.2021 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шетпе ауылы
Орталық базар, муниципалдық сауда орталығы аумағындағы ақпараттық стендтер; Шетпе-1 және Қарашоқы шағын аудандарында орналасқан тақталар.
2
Сайөтес ауылдық округінің Сайөтес ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Өтес жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
3
Жыңғылды ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Е.Айшуақұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
4
Отпан ауылдық округінің Тұщыбек ауылы
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е.Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағындағы ақпараттық стенд.
5
Шайыр ауылдық округінің Шайыр ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұрар Жалғасбайұлы атындағы жалпы білім беретін Шайыр мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
6
Тұщықұдық ауылдық округінің Тұщықұдық ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Жаңғабылов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
7
Шебір ауылдық округінің Шебір ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Қаратөбе жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
8
Қызан ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
9
Ақшымырау ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клубы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
10
Жармыш ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйі ғимаратындағы ақпараттық стенд; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
11
Ақтөбе ауылдық округінің Ұштаған ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Асқар Өтепбергенов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
12
Онды ауылдық округінің Онды ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Әбіш Кекілбайұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.

Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 07.04.2021 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Шетпе
Информационные стенды на территории центрального рынка, муниципального торгового центра; щиты расположенные в микрорайонах Шетпе-1 и Карашокы.
2
село Сайотес сельского округа Сайотес
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Отес" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
3
село Жынгылды
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Е.Айшуакулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
4
село Тущыбек сельского округа Отпан
Информационный стенд на территории государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области.
5
село Шайыр сельского округа Шайыр
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Шайырская общеобразовательная школа имени Турара Жалгасбайулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
6
село Тущикудук сельского округа Тущикудык
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени С.Жангабылова" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
7
село Шебир сельского округа Шебир
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждение "Общеобразовательная школа Каратобе" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
8
село Кызан
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Жангелдина" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области; информационный стенд в здании сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
9
село Акшымырау
Информационный стенд в здании сельского клуба Акшымырау государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
10
село Жармыш
Информационный стенд в здании сельского дома культуры Жармыш государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта; информационный стенд в здании сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
11
село Уштаган сельского округа Актобе
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Аскара Утепбергенова" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
12
село Онды сельского округа Онды
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абиша Кекилбайулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.