Маңғыстау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 15/128 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 25/209 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 2758 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 21.10.2016 № 5/51 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасында 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" 2014 жылғы 16 қазандағы № 1105 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 15/128 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2368 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 наурыздағы № 11 "Жаңа өмір" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей толықтырулар енгізілсін:
№ 1 қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5 жолмен толықтырылсын:
"
5
Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің мемлекеттік шараларына қатысатын Қазақстан Республикасының табысы аз жұмыссыз және өз бетінше жұмыспен айналысатын жеке тұлғалар
Жүгінген айдың алдындағы 3 айда отбасының жан басына шаққандағы орташа айлық табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің 60 пайызынан төмен болуы және отбасының(адамның) еңбекке қабілетті мүшелерінің жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің мемлекеттік шараларына қатысуы
Отбасының әрбір мүшесіне (адамға) арналған ШАК мөлшері отбасының (адамның) жан басына шаққандағы табысы мен облыстарда (республикалық маңызы бар қалада, астанада) белгіленген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 60 пайызы арасындағы айырма ретінде айқындалады
Өтініш берген күннен бастап
Үміт кердің өтініші бойынша ай сайын немесе үш ай үшін бір мезгілде төленеді
".
№2 қосымшада:

О внесении дополнений в решение Мангистауского районного маслихата от 11 марта 2014 года № 15/128 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе"
Решение Мангистауского районного маслихата от 30 июня 2015 года № 25/209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 июля 2015 года № 2758. Утратило силу-решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 5/51
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 21.10.2016 № 5/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также Постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2014 года за № 1105 "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования в Республике Казахстан 70-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 11 марта 2014 года № 15/128 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2368, опубликовано в газете "Жаңа өмір" от 19 марта 2014 года № 11) следующие дополнения:
приложении № 1:
в дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
"
5
Физические лица из числа малообеспеченных безработных и самостоятельно занятых граждан Республики Казахстан, участвующих в государственных мерах содействия занятости
За 3 месяца предшествующих месяцу обращения семьям с месячным среднедушевым доходом ниже 60 процентов от величины прожиточного минимума и семьи (лица) при условии участия трудоспособных членов семьи в государственных мерах содействия занятости
Размер ОДП на каждого члена семьи (лицо) определяется как разница между среднедушевым доходом семьи (лица) и 60 процентами от величины прожиточного минимума, установленной в областях (городе республиканского значения, столице).
Со дня подачи заявления
выплачивается ежемесячно или единовременно за три месяца по заявлен ию претендента
".
в приложении № 2:

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 4-1 жолмен толықтырылсын:
"
4-1
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығы
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы аумағындағы қазақстандық жауынгерлердің ұрыс және жерленген жерлерге, батыр қалаларға және әскери Даңқ қалаларына бару үшін Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан майдангерлердің отбасы мүшелеріне
Сапар аяқталғаннан кейін жол жүру билеттерін, тамақтанғандығын және тұрғандығын растайтын құжаттарды ұсынуымен, бірақ 150 000 теңгеден артық емес (өтініш бойынша)
Біржолғы
".
2.Маңғыстау аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттігі және әдеп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрайымы Қ.Бөбетай) жүктелсін.
4.Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Құсымбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Т.Қылаңов
"КЕЛІСІЛДІ:"
"Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Каимова Сәнімгүл Нақыпқызы
30 маусым 2015 жыл
"Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шабикова Рима Нерражимқызы
30 маусым 2015 жыл

дополнить строкой, порядковый номер 4-1 следующего содержания:
"
4-1
70-ая годовщина Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
ветеранам Великой Отечественной войны, членам семьи фронтовиков, погибших в Великой Отечественной войне для посещения мест боев и захоронений воинов - казахстанцев, городов - героев и городов воинской славы на территории Содружества Независимых Государств
После совершения поездки, с предоставлением проездных билетов, документов подтверждающих проживание и питание, но не более 150 000 тенге (по заявлению)
Единовре менно
".
2. Руководителю аппарата Мангистауского районного маслихата (Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мангистауского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии К.Бобетай).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Кусымбаев
Секретарь районного маслихата Т.Кыланов
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский
районный отдел занятости и
социальных программ"
Каимова Санимкуль Накиповна
30 июнь 2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский
районный отдел экономики и
финансов"
Шабикова Рима Нерражимовна
30 июнь 2015 год