Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 38 "Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түпқараған аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 40 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 2643 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 38 «Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-6-131 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 наурыздағы № 13-14 (441-442 «Ақкетік арайы» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі тақырыбы өзгермейді:
«Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы»;
көрсетілген қаулыға № 1 қосымша, осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
қаулының 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2. Қала, ауыл, ауылдық округтің әкімдері, қолданыстағы заңнамамен қарастырылған тәртіпте, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылуын ұйымдастырсын.».
3. «Түпқараған ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі (Г. Демеуова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Т. Асауов
«КЕЛІСІЛДІ»
Түпқараған аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Қуанбай Амалбек Жолжанұлы
23 ақпан 2015 жыл.
Түпқараған ауданы әкімдігінің
23 ақпан 2015 жылғы № 40
қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары 1. Тақталар:
Форт-Шевченко қаласы бойынша:

О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 1 марта 2011 года № 38 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащении их стендами, щитами, тумбами по Тупкараганскому району"
Постановление акимата Тупкараганского района от 23 февраля 2015 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 20 марта 2015 года № 2643
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 1 марта 2011 года № 38 «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащении их стендами, щитами, тумбами по Тупкараганскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-131, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» 2 марта 2011 года за № 13-14 (441-442) следующие изменения:
внесено изменение в заголовок на государственном языке, заголовок на русском языке не изменяется;
приложение № 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 2 постановления изложить в новой редакции:
«2. Акимам города, села, сельского округа в порядке предусмотренным действующим законодательством организовать оснащение мест определенных для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.».
3. Государственному учреждению «Аппарат акима Тупкараганского района» (Демеуова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе «Әділет».
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алтынгалиева Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             Т. Асауов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Тупкараганской
районной избирательной комиссии
Қуанбай Амалбек Жолжанұлы
23 февраля 2015 год.
Приложение
к постановлению № 40
акимата Тупкараганского района
от 23 февраля 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району 1. Щиты:
по городу Форт - Шевченко:

1) Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі шаруашылық жүргізу құқығындағы «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Маңғыстау облысы бойынша филиалының, Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының маңы;
2) «Қазақстан халық банкі» акционерлік қоғамы, Маңғыстау облысы бойынша филиалының Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының маңы;
3) Қалалық теміржол кассасы ғимаратының маңы (ескі автобекет);
4) «Нұрай» дүкенінің маңы («Түпқараған электр жүйесі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы).
Баутин ауылы бойынша:
1) «Маңғыстау политехникалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Баутин филиалы ғимараттарының сол жағы;
2) «Қазақтелеком» акционерлік қоғамының филиалы – Маңғыстау облыстық телекоммуникация дирекциясының, Түпқараған аудандық телекоммуникациялар торабының ауылдық бөлімшесі ғимаратының маңы (почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимараты);
3) «Ақтау халықаралық теңіз сауда порты» Ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының Баутин филиалы ғимаратының маңы.
Баутин ауылы Аташ елді мекені бойынша:
1) «Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесінің «Аташ елді мекені. Аташ кітапханасы» бөлімшесі ғимаратының маңы.
Ақшұқыр ауылы бойынша:
1) «Қазпочта» акционерлік қоғамы, почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының маңы;
2) «Ақшұқыр мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының маңы;
3) «Малика» қосқабатты дүкенінің маңы;
4) Шаруашылық жүргізу құқығымен Түпқараған ауданы әкімдігі жанындағы «Коммуналдық қызмет» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының маңы.
Таушық ауылы бойынша:
1) «Таушық ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі және «Қазпочта» акционерлік қоғамы, почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының ортасы;
2) «Таушық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны және «Таушық» ауыл шаруашылығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ортасы.
Сайын Шапағатов селолық округі бойынша:
1) «Сайын Шапағатов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы;
2) «Сайын Шапағатов селолық округінің фельдшер-акушерлік пункті» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының маңы;
3) «№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы.
2. Тұғырлар:
Форт-Шевченко қаласы бойынша:
1) Ақтау қаласы жағынан кіреберістегі автожолының екі қапталы;
2) «Түпқараған аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының маңы.
Баутин ауылы бойынша:

1) возле здания Тупкараганского районного отделения, филиала по Мангистауской области, республиканского государственного предприятие на праве хозяйственного ведения Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан «Центр обслуживания населения»;
2) возле здания Тупкараганского районного отделения, филиала по Мангистауской области, акционерного общества «Народный банк Казахстана»;
3) возле здания городской железнодорожной кассы (старая автостанция);
4) возле магазина «Нұрай» (напротив здания государственного коммунального предприятие «Түпқараған электр жүйесі»).
по селу Баутино:
1) левая сторона Баутинского филиала государственного коммунального казенного предприятия «Мангистауского политехнического колледжа»;
2) возле здания сельского отделения Тупкараганского районного узла телекоммуникаций, Мангистауской областной дирекции телекоммуникации – филиала акционерного общества «Казахтелеком» (здание сельского отделения почтовой связи);
3) возле здания Баутинского филиала акционерного общества «Национальная компания «Актауский международный морской торговый порт».
по населенному пункту Аташ села Баутино:
1) возле здания «Жилой массив Аташ. Аташская библиотека» филиала государственного учреждения «Тупкараганская районная Централизованная библиотечная система».
по селу Акшукур:
1) возле здания сельского отделения почтовой связи, акционерного общества «Казпочта»;
2) возле здания государственного коммунального казенного предприятия «Ақшұқыр мәдениет үйі»;
3) возле двухэтажного магазина «Малика»;
4) возле здания государственного коммунального предприятия «Коммуналдық қызмет» при акимате Тупкараганского района на праве хозяйственного ведения.
по селу Таушык:
1) между зданиями государственного учреждения «Аппарат акима села Таушык» и сельского отделения почтовой связи акционерного общества «Казпочта»;
2) между зданиями государственного коммунального казенного предприятия «Таушық мәдениет үйі» и офиса товарищества с ограниченной ответственностью «Таушық» ауыл шаруашылығы».
по сельскому округу Сайын Шапагатова:
1) возле здания государственного учреждения «Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова»;
2) возле здания государственного коммунального казенного предприятие «Фельдшерско-акушерский пункт сельского округа Сайын Шапагатова»;
3) возле здания государственного учреждения «Школа-лицей № 1 среднего общего образования».
2. Тумбы:
по городу Форт-Шевченко:
1) по обе стороны автодороги при въезде со стороны города Актау;
2) возле здания государственного коммунального казенного предприятие «Тупкараганская районная поликлиника».
по селу Баутино:

1) Түпқараған ауданы әкімі аппаратының "Ақбота" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының маңы;
2) «Достық» қонақ үйінің маңы.
Баутин ауылы Аташ елді мекені бойынша:
1) Әліби Жангелдин көшесіндегі № 1 қосқабатты тұрғын үйдің маңы.
Қызылөзен ауылы бойынша:
1) «Ақтаукоопсауда» дүкенінің маңы.
Таушық ауылы бойынша:
1) «Таушық ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы.
Сайын Шапағатов селолық округі бойынша:
1) «№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы.
Ақшұқыр ауылы бойынша:
1) Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі шаруашылық жүргізу құқығындағы «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Маңғыстау облысы бойынша филиалының, Түпқараған аудандық бөлімшесінің, Ақшұқыр ауылындағы өкілдігі ғимаратының маңы.

1) возле здания государственного коммунального казенного предприятие ясли-сад «Акбота» аппарата акима Тупкараганского района;
2) возле гостиницы «Достык».
по населенному пункту Аташ села Баутино:
1) возле двухэтажного жилого дома № 1 по улице Алиби Джангельдина.
по селу Кызылозен:
1) возле магазина «Актаукоопсауда».
по селу Таушык:
1) возле здания государственного учреждения «Аппарат акима села Таушык»;
по сельскому округу Сайын Шапагатова:
1) возле здания государственного учреждения «Школа-лицей № 1 среднего общего образования».
по селу Акшукур:
1) возле здания представительства в селе Акшукур, Тупкараганского районного отделения, филиала по Мангистауской области, республиканского государственного предприятие на праве хозяйственного ведения Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан «Центр обслуживания населения».