2015 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Түпқараған аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 133 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 2777 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасы және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабы 2 тармағына және 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Түпқараған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2015 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
2) 50 жастан асқан әйелдер;
3) 55 жастан асқан ерлер;
4) ұзақ уақыт бойы (бір жылдан астам) жұмыс жасамаған адамдар.
2. «Түпқараған аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (М.Дощанов) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастырылуын және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Т.А. Алтынгалиевке жүктелсiн.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                             Т. Асауов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год
Постановление акимата Тупкараганского района от 25 июня 2015 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 21 июля 2015 года № 2777
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 5 и подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» Тупкараганский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2015 год дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) женщины старше 50 лет;
3) мужчины старше 55 лет;
4) лица, не работающие длительное время (более одного года).
2. Государственному учреждению «Тупкараганский районный отдел занятости и социальных программ» (М.Дощанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его размещения в информационно-правовой системе «Әділет» и официального опубликования в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.А. Алтынгалиеву.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                            Т.Асауов