Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 97 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 228 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 2850 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Тупкараганского района от 30 апреля 2015 года № 97 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 22 сентября 2015 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 2850
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 97 «2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2729 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 маусымдағы № 29 (720) «Ақкетік арайы» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
қосымшада:
реттік номері 11 жол алынып тасталсын;

В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и «Об образовании» от 27 июля 2007 года, акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 30 апреля 2015 года № 97 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2729, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» 4 июня 2015 года № 29 (720) следующие изменение и дополнения:
в приложении:
исключить строку, порядковый номер 11;

келесі мазмұндағы 14 және 15 реттік номерлі жолдармен толықтырылсын:
14
Түпқараған ауданы әкімдігінің оралымды басқару құқығындағы «Толағай» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
28593
9346,68
15
Түпқараған ауданы әкімдігінің оралымды басқару құқығындағы «Алпамыс» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
24445
9346,68
2. «Түпқараған аудандық экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Ж. Төлеген) 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшерін көзделген қаржыландыру жоспары шегінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

дополнить строками, порядковые номера 14 и 15 следующего содержания:
14
Государственное коммунальное казенное предприятие основанное на праве оперативного управления детский сад «Толағай» акимата Тупкараганского района
50
28593
9346,68
15
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления детский сад «Алпамыс» акимата Тупкараганского района
140
24445
9346,68
2. Государственному учреждению «Тупкараганский районный отдел экономики и финансов» (Төлеген Ж.) обеспечить финансирование государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования на 2015 год в пределах предусмотренного плана финансирования.

3. «Түпқараған аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (А. Утесбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Түпқараған ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Т. Асауов

3. Государственному учреждению «Тупкараганский районный отдел образования» (Утесбаева А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Тупкараганского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района Алтынгалиева Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района                            Т. Асауов