Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 34/233 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 желтоқсанда № 2895 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 шілдедегі № 22/190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 20.07.2018 № 22/190 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе- жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 16.05.2016 № 3/23 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Түпқараған ауданы бойынша бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 7/45 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2163 болып тіркелген, "Ақкетік арайы" газетінде 2012 жылғы 12 қазанда жарияланған):
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.";
қосымшада:
2 –тармақта:
"поселкесінде" деген сөз "ауылында" деген сөзбен ауыстырылсын;
3, 4, 5, 6 – тармақтарда:
"селосында" деген сөз "ауылында" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2) Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10/88 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
3) Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10/84 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений в некоторые решения Тупкараганского районного маслихата
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29 октября 2015 года № 34/233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 02 декабря 2015 года № 2895. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 20 июля 2018 года № 22/190
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 20.07.2018 № 22/190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 16.05.2016 № 3/23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в некоторые решения Тупкараганского районного маслихата следующие изменения:
1) в решение от 12 сентября 2012 года № 7/45 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2163, опубликовано в газете "Аккетік арайы" 12 октября 2012 года):
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.";
в приложении:
в пункте 2:
слово "поселке" заменить словом "селе";
в пунктах 3,4,5,6 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
2) Утратил силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 17.03.2017 № 10/88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3) Утратил силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 17.03.2017 № 10/84 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы А.Шарипов).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А.Тасболатов
Аудандық мәслихат
хатшысы
А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақшұқыр ауылының әкімі
М. Ізтұр
29 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Баутин ауылының әкімі
Д. Меңдіханов
29 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Түпқараған ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Өтепбергенова
29 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылөзен ауылының әкімі
Ө. Ермекбаев
29 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайын ауылдық округінің әкімі
Ж. Ақжанов
29 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Таушық ауылының әкімі
Ш. Әзірбаев
29 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
И. Науханов
29 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ. Ақыбаев
29 қазан 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Форт-Шевченко қаласының әкімі
А. Нұрдәулетов
29 қазан 2015 жыл

2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата ( Избен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Шарипов А.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии:
А.Тасболатов
Секретарь районного
маслихата:
А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Акшукур
М. Изтур
29 октября 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Баутино
Д. Мендиханов
29 октября 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Тупкараганскому
району департамента государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж. Утепбергенова
29 октября 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Кызылозен
О. Ермекбаев
29 октября 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким сельского округа
Сайын Шапагатова
Ж. Акжанов
29 октября 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Таушык
Ш. Азирбаев
29 октября 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел земельных
отношений"
И. Науханов
29 октября 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел строительства"
К. Акыбаев
29 октября 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Форт-Шевченко
А. Нурдаулетов
29 октября 2015 года