Мұнайлы ауданы әкімінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 7-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 9-ш шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 2647 болып тіркелді.Күші жойылды - Мұнайлы ауданының әкімінің 09.06.2015 № 18-ш шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Мұнайлы ауданының әкімінің 09.06.2015   № 18-ш шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Сайлау учаскелерін құру туралы» Мұнайлы ауданы әкімінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 7-ш шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2620 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2015 жылғы 3 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 156 сайлау учаскесіне, № 161 сайлау учаскесіне, № 166 сайлау учаскесіне, № 169 сайлау учаскесіне, № 170 сайлау учаскесіне, № 171 сайлау учаскесіне, № 191 сайлау учаскесіне қатысты бөліктер келесідей редакцияларда жазылсын:
«№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, «№ 5 жалпы орта білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-89.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Шапағат, Есмәмбет, А. Оңғарбекұлы көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер, № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88, Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, тұрғын үйлері, №2025 әскери бөлімі.»;
«№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің «Оқушылар орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Басқұдық аула клубының ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Шекарасы: Басқұдық ауылы «Рахат» тұрғын үй массивінің Қайнар, Мерей, Шуақ көшелеріндегі, «Маржан» тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.»;
«№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, «Арман» тұрғын массиві, № 379 учаске, «Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 33-11-94.
Шекарасы: Атамекен ауылының «Арман», «Арай» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
«№ 169 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Мунайлинского района от 18 февраля 2015 года № 7-ш "Об образовании избирательных участков"
Решение акимата Мунайлинского района от 26 марта 2015 года № 9-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 марта 2015 года № 2647. Утратило силу - решением Акима Мунайлинского района Мангистауской области от 09.06.2015 года № 18-ш.
Сноска. Утратило силу - решением Акима Мунайлинкого района Мангистауской области от 09.06.2015 года № 18-ш.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мунайлинского района от 18 февраля 2015 года № 7-ш «Об образовании избирательных участков» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2620, опубликовано в газете «Мұнайлы» 3 марта 2015 года) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в части касающиеся избирательного участка № 156, избирательного участка № 161, избирательного участка № 166, избирательного участка № 169, избирательного участка № 170, избирательного участка № 171, избирательного участка № 191 изложить в следующих редакциях:
«Избирательный участок № 156
Центр: село Мангистау, здание государственного учреждения «Общеобразовательная средняя школа №5», телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-89.
Границы: все жилые дома улиц Шапагат, Есмамбет, А.Онгарбекулы, жилые дома № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88 Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109 села Мангистау, воисковая часть № 2025.»;
«Избирательный участок № 161
Центр: сельский округ Баскудык, здание дворового клуба «Баскудык» государственного коммунального казенного предприятия «Центр Школьников» Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Границы: все жилые дома жилого массива «Маржан», улиц Кайнар, Мерей, Шуак жилого массива «Рахат» села Баскудык.»;
«Избирательный участок № 166
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив «Арман», участок № 379, здание государственного учреждения «Мунайлинская районная территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе министерства сельского хозяйства Республики Казахстан», телефон/факс: 8 /7292/ 33-11-94.
Границы: все жилые дома жилых массивов «Арман», «Арай» села Атамекен.»;
«Избирательный участок № 169

Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, «№2 жалпы білім беру орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-42-00.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Уәлиханов, Абай, Әуезов, Мәметова, Желтоқсан, Молдағұлова көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
«№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, «Қызылтөбе лицейі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-42-24.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Сағыныш, Иманов, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Советская, Достық көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
«№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Қызылтөбе селолық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 44-17-44.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Түркістан, Есір, Нұрым, Шабай, Құлбарақ, Асау-Барақ, Сүгір, Тобанияз, Қосымбаев, Атақозы, Досан, Мәтжан көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
«№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің «№9 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі «Болашақ» тұрғын үй массивінің Жеңіс, Тамшалы көшелеріндегі, «Рахат» тұрғын массивінің Бозашы, Аққу, Жалын, Парасат, Қазына, Жеткіншек, Көктем, Ерлік, Бірлік, Мереке көшелеріндегі, «Алау», «Басқұдық» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.»;
2. «Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі (Б. Біләлов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Біләловке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е.                                  Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
Мұнайлы аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
М. Шалқаров
26 наурыз 2015 жыл

Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного учреждения «№ 2 жалпы білім беру орта мектебі», телефон/факс: 8 /7292/ 46-42-00.
Границы: все жилые дома улиц Уалиханов, Абай, Ауезов, Маметова, Желтоксан, Молдагулова села Кызылтобе.»;
«Избирательный участок № 170
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного учреждения «Қызылтөбе лицейі», телефон/факс: 8 /7292/ 46-42-24.
Границы: все жилые дома улиц Сагыныш, Иманов, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Советская, Достык села Кызылтобе.»;
«Избирательный участок № 171
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного коммунального казенного предприятия «Қызылтөбе селолық мәдениет үйі» Мунайлинского районного отдела внутренней политики, культуры и развития языков, телефон/факс: 8/7292/ 44-17-44.
Границы: все жилые дома улиц Кубыла, Балауса, Мынбаев, Туркистан, Есир, Нурым, Шабай, Кулбарак, Асау-Барак, Сугир, Тобанияз, Косымбаев, Атакозы, Досан, Матжан села Кызылтобе.»;
«Избирательный участок № 191
Центр: сельский округ Баскудык, здание коммунального государственного учреждения «№ 9 жалпы білім беру орта мектебі» отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.
Границы: все жилые дома жилых массивов «Алау», «Баскудык», улиц Жеңіс, Тамшалы жилого массива «Болашак», улиц Бозашы, Акку, Жалын, Парасат, Казына, Жеткиншек, Коктем, Ерлик, Бирлик, Мереке жилого массива «Рахат» села Баскудык.
2. Руководителю государственного учреждения «Аппарат акима Мунайлинского района» (Билялов Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Билялова Б.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                    Е. Абилов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Мунайлинской
районной избирательной комиисии
Шалкаров М.
26 марта 2015 год