"2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 39-қ қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 153-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 шілдеде № 2755 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении дополнений в постановление акимата Мунайлинского района от 24 февраля 2015 года № 39-қ "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого инансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Мунайлинского района от 12 июня 2015 года № 153 - қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 09 июля 2015 года № 2755
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 39-қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2650 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2015 жылғы 3 сәуірде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшаға:

В соответствии с законами от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Мунайлинского района от 24 февраля 2015 года № 39-қ "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2650, (опубликовано в газете "Мұнайлы" от 3 апреля 2015 года) внести следующие дополнения:
в приложение утвержденного указанным постановлением:

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 26, 27, 28-жолдармен толықтырылсын:
"
26
Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№1 "Балдырған" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9996
27
"Келешек" балабақшасы ("Келешек" Балалар комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
28272
9996
28
"Ерасыл" балабақшасы (Жеке кәсіпкер "Кайнар" Дауылбаев Кайнар Габитович)
65
28272
9996
".
2. "Мұнайлы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е. Овезов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

дополнить строками порядковых номеров 26, 27, 28 следующего содержания:
"
26
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад №1 Балдырған" отдела образования Мунайлинского района
9996
27
Детский сад "Келешек" (Товарищество с ограниченной ответствен
ностью "Детский комбинат "Келешек")
50
28272
9996
28
Детский сад "Ерасыл" (Индивидуаль
ный предпринима
тель "Кайнар" Дауылбаев Кайнар Габитович)
65
28272
9996
".
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел образования" (Овезов Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау білім саласына жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е.Әбілов
КЕЛІСІЛДІ"
Жеке кәсіпкер "Кайнар"
Дауылбаев
Кайнар Габитович
12 маусым 2015 жыл.
"Келешек" Балалар комбинаты"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
Кадралиев Мади
Танатарович
12 маусым 2015 жыл.
"Мұнайлы аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Овезов Есен
Оринбасарович
12 маусым 2015 жыл.
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Жұбаныс Раушан
Таджимқызы
12 маусым 2015 жыл.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района руководящий сферой образования.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Е. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Индивидуальный предприниматель
"Кайнар"
Дауылбаев Кайнар Габитович
12 июнь 2015 год.
Директор товарищества с
Ограниченной ответственностью
"Детский комбинат "Келешек"
Кадралиев Мади Танатарович
12 июнь 2015 год.
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел образования"
Овезов Е.
12 июнь 2015 год.
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мунайлинского района"
Жұбаныс Раушан Таджимқызы
12 июнь 2015 год.