Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №28/294 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қазандағы № 37/401 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қазанда № 2844 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/294 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2584 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда № 6-7 (457-458) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі 23 және 6 қосымшалары осы шешімнің 23 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28/294 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 октября 2015 года № 37/401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 16 октября 2015 года № 2844
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1  статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28/294 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2584, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 23 января 2015 года № 6-7 (457-458)) следующие изменения:
приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
в приложении 2, 3 и 6 на государственном языке изложены в новой редакции, текст на русском языке не изменяется.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасының орынбасары Н.Жолбаев).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
4. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         С. Абишев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 Б. Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А. Көшекбаева
12 қазан 2015 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 12 қазандағы
№ 37/401 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішкі сын Атауы Сомасы, мың тенге
1
2
3

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (заместитель председателя комисии Н. Жолбаев).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе «Әділет» после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
4. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     С.Абишев
Секретарь районного
маслихата                               Б.Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
Кошекбаева.А
12 октябрь 2015 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 12 октября 2015 года
№ 37/401
Районный бюджет на 2015 год
Кат. Кл. Подк. Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2
3

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38 493
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 463
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 608
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 608
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 750
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 750
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 501
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 401
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 964
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 864
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28 276
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 114
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 232
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 758
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 638
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 532
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 493
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 463
022
Капитальные расходы государственного органа
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 608
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 608
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 750
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 750
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 501
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 401
022
Капитальные расходы государственного органа
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 964
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 864
022
Капитальные расходы государственного органа
100
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 276
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 114
022
Капитальные расходы государственного органа
1 232
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 758
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 638
022
Капитальные расходы государственного органа
120
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 532
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)

21 422
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
181 898
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
222 808
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
55 179
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
167 629
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
47 109
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 069
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
44 040
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36 084
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
36 084
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 733 844
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 661
003
Жалпы білім беру
3 224 609
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
137 798
006
Балаларға қосымша білім беру
133 790
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 286
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
28 234
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 689
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
446
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
103 229
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
56 102
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
34 724
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
34 724
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
425 300
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
425 300
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 032 633
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

21 422
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
181 898
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
222 808
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
55 179
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
167 629
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
47 109
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3 069
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
44 040
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36 084
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
36 084
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 733 844
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
29 661
003
Общеобразовательное обучение
3 224 609
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
137 798
006
Дополнительное образование для детей
133 790
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 286
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
28 234
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшего без попечения родителей
16 689
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
446
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
103 229
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 102
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
34 724
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
34 724
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
425 300
037
Строительство и реконструкция объектов образования
425 300
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 032 633
037
Строительство и реконструкция объектов образования