Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/294 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/421 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда № 2917 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/427 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2909 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/294 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2584 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда № 6-7 (457-458) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 093 556 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 157 302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 795 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 212 402 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 696 057 мың теңге;
2) шығындар – 10 106 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 262 643 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 330 003 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 360 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 275 091 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275 091 мың теңге.».
2-тармақтың 2 және 4 тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;».
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28/294 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2015 года № 39/421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 22 декабря 2015 года № 2917
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1  статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/427 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2909), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года  № 28/294 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2584, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 23 января 2015 года № 6-7 (457-458)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 10 093 556 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 157 302 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 795 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 212 402 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 696 057 тысяч тенге;
2) затраты – 10 106 004 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 262 643 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 330 003 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 360 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 275 091 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275 091 тысяч тенге.».
подпункты 2 и 4 пункта 2 изложить в новой редакции:
«2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;».
пункт 3 изложить в новой редакции:

«3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген 690 317,6 мың теңге көлемінде субвенция қарастырылғаны ескерілсін.».
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б.Сүлейменов).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).

«3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 690 317,6 тысяч тенге.».
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе «Әділет» после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).

105 778
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
101 781
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 607
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 390
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
41 708
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
32 528
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 332
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 059
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
273
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 750
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 750
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 852
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 752
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 240
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 850
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
290
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 151
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 989
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 232
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 082
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

105 778
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
101 781
003
Капитальные расходы государственного органа
1 607
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 390
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
41 708
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 528
022
Капитальные расходы государственного органа
250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 332
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 059
022
Капитальные расходы государственного органа
273
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 750
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 750
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 852
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 752
022
Капитальные расходы государственного органа
100
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 240
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 850
022
Капитальные расходы государственного органа
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
290
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 151
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 989
022
Капитальные расходы государственного органа
1 232
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 082
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

134 512
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 450
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
122 062
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
184 004
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
35 370
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
148 634
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
232 091
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
65 016
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
167 075
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45 994
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 069
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
42 925
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
44 558
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
44 558
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 666 295
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 604
003
Жалпы білім беру
3 162 633
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
137 795
006
Балаларға қосымша білім беру
129 223
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 286
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
29 809
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 950
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 471
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
446
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

134 512
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
12 450
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
122 062
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
184 004
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
35 370
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
148 634
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
232 091
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
65 016
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
167 075
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45 994
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
3 069
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
42 925
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
44 558
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
44 558
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 666 295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 604
003
Общеобразовательное обучение
3 162 633
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
137 795
006
Дополнительное образование для детей
129 223
007
Проведени е школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 286
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
29 809
012
Капитальные расходы государствен ного органа
1 950
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшего без попечения родителей
16 471
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
446
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования