Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округінің шекараларын өзгерту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 391 шешімі және Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 сәуірде № 5509 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Жітіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 111 және Жітіқара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 309 «Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округінің шекараларын өзгерту туралы» қаулысы мен шешімінің негізінде Қостанай облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округінің шекараларына қосылатын жерлердің экспликациясы бойынша жалпы алаңы 4758 гектар өнеркәсіп жерлерін қосу жолымен Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 1999 жылғы 26 қазаннан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қостанай облысының әкімі             Сессия төрағасы
__________ Н. Садуақасов             ___________ А. Сагнаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
____________ С. Ещанов
Қостанай облысы әкімдігінің
2015 жылғы 7 сәуірдегі
№ 1 қаулысына және
Қостанай облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
7 сәуірдегі № 391 шешіміне
қосымша
Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округінің
шекараларына қосылатын жерлердің экспликациясы
Жер пайдаланушылардың атауы
Жалпы алаңы, гектар
Өнеркәсіп жерлерін қосқанға дейін Тоқтаров ауылдық округінің шекараларындағы жерлер алаңы

Об изменении границ Тохтаровского сельского округа Житикаринского района
Решение маслихата Костанайской области от 7 апреля 2015 года № 391 и постановление акимата Костанайской области от 7 апреля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 апреля 2015 года № 5509
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и с подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления акимата Житикаринского района от 20 марта 2015 года № 111 и решения Житикаринского районного маслихата от 20 марта 2015 года № 309 «Об изменении границ Тохтаровского сельского округа Житикаринского района» акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы Тохтаровского сельского округа Житикаринского района путем включения земель промышленности общей площадью 4758 гектаров по экспликации земель, включаемых в границы Тохтаровского сельского округа Житикаринского района, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 26 октября 1999 года.
Аким Костанайской области              Председатель сессии
_____________ Н. Садуакасов            _____________ А. Сагнаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата
_____________ С. Ещанов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 7 апреля 2015 года
№ 1
и решению Костанайского
областного маслихата
от 7 апреля 2015 года
№ 391
Экспликация земель, включаемых в границы
Тохтаровского сельского округа Житикаринского района
Наименование
землепользователей
Общая площадь, гектар
Площадь земель в границах Тохтаровского сельского округа до включения земель промышленности

45838
Тоқтаров ауылдық округінің шекараларына қосылатын өнеркәсіп жерлер алаңы
4758
Өнеркәсіп жерлерін қосқаннан кейін Тоқтаров ауылдық округінің шекараларындағы жерлер алаңы
50596
1999 жылға дейін Жітіқара қаласының шекараларындағы жерлер алаңы
10777
Өнеркәсіп жерлерін шығарғаннан кейін Жітіқара қаласының шекараларындағы жерлер алаңы
6019

45838
Площадь земель промышленности включаемых в границы Тохтаровского сельского округа
4758
Площадь земель в границах Тохтаровского сельского округа после включения земель промышленности
50596
Площадь земель в границах города Житикары до 1999 года
10777
Площадь земель в границах города Житикары после исключения земель промышленности
6019