Әкімдіктің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 605 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 126 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 5576 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 16.11.2015 № 482 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 605 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5265 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілде барлық қаулы мәтіні бойынша:
"регламентері" деген сөз "регламенттері" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов

О внесении изменения в постановление акимата от 2 декабря 2014 года № 605 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии"
Постановление акимата Костанайской области от 2 апреля 2015 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2015 года № 5576. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 482
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16.11.2015 № 482 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 2 декабря 2014 года № 605 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5265, опубликовано 20 января 2015 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
по всему тексту постановления на государственном языке:
слово "регламентері" заменить на слово "регламенттері";
текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов