Әкімдіктің 2014 жылғы 27 қазандағы № 528 "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 143 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 мамырда № 5607 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 502 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 07.11.2016 № 502 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Кейбір коммуналдық мемлекеттік білім беру мекемелерін қайта атау туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 626 қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 528 "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5178 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 желтоқсандағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережесінде (бұдан әрі - Ереже):
18-тармақтың 2) тармақшасының төртінші абзацы алынып тасталсын;
Ережеге қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2015 жылғы 9 сәуірдегі
№ 143 қаулысына қосымша
"Қостанай облысы
әкімдігінің білім
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі туралы ережеге
қосымша
"Қостанай облысы әкімдігінің білім
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
қарамағындағы мемлекеттік мекемелер мен
кәсіпорындар тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
2. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай құрылыс-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
3. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

О внесении изменений в постановление акимата от 27 октября 2014 года № 528 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 9 апреля 2015 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2015 года № 5607. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 7 ноября 2016 года № 502
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 07.11.2016 № 502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Костанайской области от 22 декабря 2014 года № 626 "О переименовании некоторых коммунальных государственных учреждений образования" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 27 октября 2014 года № 528 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5178, опубликовано 9 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Управление образования акимата Костанайской области" (далее – Положение), утвержденном вышеуказанным постановлением:
абзац четвертый подпункта 2) пункта 18 исключить;
приложение к Положению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
Приложение
к постановлению акимата
от 9 апреля 2015 года № 143
Приложение
к Положению о государственном
учреждении "Управление
образования акимата
Костанайской области"
Перечень государственных учреждений и
предприятий, находящихся в ведении
государственного учреждения "Управление
образования акимата Костанайской области"
1. Коммунальное государственное казенное предприятие "Аркалыкский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
2. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский строительно-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
3. Коммунальное государственное казенное предприятие "Аулиекольский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.

4. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный құрылыс және көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
5. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Боровской кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
6. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
7. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
8. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов кәсіптік – техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
9. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай тұрмыстық қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
10. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный тау-кен технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
11. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Тобыл кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
12. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
13. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный технологиялар мен қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
14. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
15. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
16. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
17. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қазақстан агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
18. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай автомобиль көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
19. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
20. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

4. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский колледж строительства и транспорта" Управления образования акимата Костанайской области.
5. Коммунальное государственное казенное предприятие "Боровской профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
6. Коммунальное государственное казенное предприятие "Карасуский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
7. Коммунальное государственное казенное предприятие "Наурузумский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
8. Коммунальное государственное казенное предприятие "Денисовский профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
9. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский колледж бытсервиса" Управления образования акимата Костанайской области.
10. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский горно-технологический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
11. Коммунальное государственное казенное предприятие "Тобольский профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
12. Коммунальное государственное казенное предприятие "Федоровский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
13. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский колледж технологии и сервиса" Управления образования акимата Костанайской области.
14. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
15. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский колледж сферы обслуживания" Управления образования акимата Костанайской области.
16. Коммунальное государственное казенное предприятие "Житикаринский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
17. Коммунальное государственное казенное предприятие "Казахстанский агротехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
18. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский колледж автомобильного транспорта" Управления образования акимата Костанайской области.
19. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский индустриально-педагогический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
20. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский педагогический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.

21. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
22. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
23. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай политехникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
24. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
25. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный музыкалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
26. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
27. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ы. Алтынсарин атындағы Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
28. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Сарыкөл агробизнес және құқық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
29. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Торғай аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
30. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Нәзипа Құлжанова атындағы Торғай гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
31. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
32. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жетім балалар мен ата-анасының қамқорынсыз қалған балаларға арналған № 2 Қостанай түзеу мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
33. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай облыстық балалар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
34. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "№ 3 Қостанай түзеу мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
35. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған "Озат" мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
36. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Отбасылық үлгідегі "Жанұя" балалар ауылы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
37. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жетім балалар мен ата-анасының қамқорынсыз қалған балаларға арналған № 1 Рудный түзеу мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

21. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
22. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский строительный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
23. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
24. Коммунальное государственное казенное предприятие "Лисаковский технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
25. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский музыкальный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
26. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
27. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский социально-гуманитарный колледж имени И. Алтынсарина" Управления образования акимата Костанайской области.
28. Коммунальное государственное казенное предприятие "Сарыкольский колледж агробизнеса и права" Управления образования акимата Костанайской области.
29. Коммунальное государственное казенное предприятие "Торгайский аграрно-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
30. Коммунальное государственное казенное предприятие "Торгайский гуманитарный колледж имени Назипы Кулжановой" Управления образования акимата Костанайской области.
31. Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат для одаренных детей имени И. Алтынсарина" Управления образования акимата Костанайской области.
32. Коммунальное государственное учреждение "Костанайская коррекционная школа-интернат № 2 для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей" Управления образования акимата Костанайской области.
33. Коммунальное государственное учреждение "Костанайский областной детский дом" Управления образования акимата Костанайской области.
34. Коммунальное государственное учреждение "Костанайская коррекционная школа-интернат № 3" Управления образования акимата Костанайской области.
35. Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат для одаренных детей "Озат" Управления образования акимата Костанайской области.
36. Коммунальное государственное учреждение "Детская деревня семейного типа "Жанұя" Управления образования акимата Костанайской области.
37. Коммунальное государственное учреждение "Рудненская коррекционная школа-интернат № 1 для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей" Управления образования акимата Костанайской области.

38. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған қазақ-түрік лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
39. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков түзеу мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
40. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Боровской облыстық санаторлық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
41. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Облыстық жасөспірімдер үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
42. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный жасөспірімдер үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
43. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров балалар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
44. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық түзеу мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
45. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай түзеу мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
46. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный түзеу мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
47. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық балалар мен жасөспірімдер баспанасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
48. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай балалар мен жасөспірімдер баспанасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
49. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный балалар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
50. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Үміт" Әулиекөл балалар мен жасөспірімдер баспанасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
51. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара балалар мен жасөспірімдер баспанасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
52. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
53. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
54. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
55. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
56. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Балаларға қосымша білім беретін өңірлік оқу-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

38. Коммунальное государственное учреждение "Казахско-турецкий лицей-интернат для одаренных детей" Управления образования акимата Костанайской области.
39. Коммунальное государственное учреждение "Лисаковская коррекционная школа-интернат" Управления образования акимата Костанайской области.
40. Коммунальное государственное учреждение "Боровская областная санаторная школа-интернат" Управления образования акимата Костанайской области.
41. Коммунальное государственное учреждение "Областной дом юношества" Управления образования акимата Костанайской области.
42. Коммунальное государственное учреждение "Рудненский дом юношества" Управления образования акимата Костанайской области.
43. Коммунальное государственное учреждение "Федоровский детский дом" Управления образования акимата Костанайской области.
44. Коммунальное государственное учреждение "Аркалыкская коррекционная школа" Управления образования акимата Костанайской области.
45. Коммунальное государственное учреждение "Костанайская коррекционная школа" Управления образования акимата Костанайской области.
46. Коммунальное государственное учреждение "Рудненская коррекционная школа" Управления образования акимата Костанайкой области.
47. Коммунальное государственное учреждение "Аркалыкский приют для детей и подростков" Управления образования акимата Костанайской области.
48. Коммунальное государственное учреждение "Костанайский приют для детей и подростков" Управления образования акимата Костанайской области.
49. Коммунальное государственное учреждение "Рудненский детский дом" Управления образования акимата Костанайской области.
50. Коммунальное государственное учреждение "Аулиекольский приют для детей и подростков "Үміт" Управления образования акимата Костанайской области.
51. Коммунальное государственное учреждение "Житикаринский приют для детей и подростков" Управления образования акимата Костанайской области.
52. Коммунальное государственное учреждение "Аркалыкская психолого-медико-педагогическая консультация" Управления образования акимата Костанайской области.
53. Коммунальное государственное учреждение "Костанайская психолого-медико-педагогическая консультация" Управления образования акимата Костанайской области.
54. Коммунальное государственное учреждение "Рудненская психолого-медико-педагогическая консультация" Управления образования акимата Костанайской области.
55. Коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация" Управления образования акимата Костанайской области.
56. Коммунальное государственное казенное предприятие "Региональный учебно-методический центр дополнительного образования детей" Управления образования акимата Костанайской области.

57. Қостанай облысы әкiмдiгi бiлiм басқармасының "Қостанай дарыны" өңірлік ғылыми-практикалық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
58. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ақпараттандыру және білім сапасын бағалау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
59. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Дене тәрбиесінің Қостанай өңірлік орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
60. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
61. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Техникалық және кәсіптік білім берудің өңірлік ғылыми-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

57. Коммунальное государственное казенное предприятие "Региональный научно-практический центр "Қостанай дарыны" Управления образования акимата Костанайской области.
58. Коммунальное государственное учреждение "Центр информатизации и оценки качества образования" Управления образования акимата области.
59. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский региональный центр физической культуры" Управления образования акимата Костанайской области.
60. Коммунальное государственное учреждение "Центр адаптации несовершеннолетних" Управления образования акимата Костанайской области.
61. Коммунальное государственное казенное предприятие "Региональный научно-методический центр технического и профессионального образования" Управления образования акимата Костанайской области.