Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 354 "Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 399 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 5612 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 354 "Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5237 тіркелген, 2014 жылғы 27 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128467174,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6054133,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 44979,2 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 15900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 122352162,3 мың теңге;
2) шығындар – 128508816,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3396438,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 4740397,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1343959,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3438079,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3438079,3 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Сагнаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ Е. Спанов
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 мамырдағы
№ 399 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 354 шешіміне 1-қосымша
Қостанай облысының 2015 жылға
арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2014 года № 354 "Об областном бюджете Костанайской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 20 мая 2015 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 мая 2015 года № 5612
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 12 декабря 2014 года № 354 "Об областном бюджете Костанайской области на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5237, опубликовано 27 декабря 2014 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 128467174,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6054133,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 44979,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 122352162,3 тысячи тенге;
2) затраты – 128508816,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3396438,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4740397,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1343959,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3438079,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3438079,3 тысячи тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        А. Сагнаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_____________________ Е. Спанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 мая 2015 года № 399
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2014 года № 354
Областной бюджет Костанайской
области на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

327100,0
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1078930,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
77000,0
13
9
0
0
Басқалар
4482706,1
13
9
257
0
Облыстың қаржы басқармасы
2426769,0
13
9
257
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
126639,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2300130,0
13
9
258
0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
269908,5
13
9
258
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық кұжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
269908,5
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
245591,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80252,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
633,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
164706,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
337269,5
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
281713,5
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
55556,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
286415,6
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
94352,6
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
192063,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
916752,5
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
46409,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

327100,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1078930,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
77000,0
13
9
0
0
Прочие
4482706,1
13
9
257
0
Управление финансов области
2426769,0
13
9
257
012
Резерв местного исполнительного органа области
126639,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2300130,0
13
9
258
0
Управление экономики и бюджетного планирования области
269908,5
13
9
258
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
269908,5
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
245591,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
80252,0
003
Капитальные расходы государственного органа
633,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
164706,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
337269,5
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
281713,5
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
55556,0
271
Управление строительства области
286415,6
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020 года"
94352,6
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
192063,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
916752,5
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
46409,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов