Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 231 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 шілдеде № 5726 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін:
1) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша;
2) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың сырттай нысаны бойынша;
3) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарына заңнамада белгіленген тәртіппен орналастыруды жүргізсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 231 қаулысымен бекітілген

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год
Постановление акимата Костанайской области от 3 июня 2015 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июля 2015 года № 5726
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год:
1) по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета;
2) по заочной форме обучения, финансируемый из местного бюджета;
3) по очной форме обучения, финансируемый из республиканского бюджета.
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном законодательством порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
от 3 июня 2015 года № 231