Әкімдіктің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 "Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына шағын кредит беру үшін "КазАгро" Ұлттық басқару холдингі" акционерлік қоғамының еншілес ұйымдарына кредит беру" бағдарламасы бойынша бюджеттік кредит берудін негізгі талаптарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 356 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қыркүйекте № 5875 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 442 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 23.09.2016 № 442 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 "Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына шағын кредит беру үшін "КазАгро" Ұлттық басқару холдингі" акционерлік қоғамының еншілес ұйымдарына кредит беру" бағдарламасы бойынша бюджеттік кредит беру негізгі талаптарын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3694 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі жана редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 175, 180-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет қөрсету ережесінің 605-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов

О внесении изменения в постановление акимата от 3 сентября 2009 года № 322 "Об определении основных условий бюджетного кредитования по программе "Кредитование дочерних организаций акционерного общества Национального управляющего холдинга "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения"
Постановление акимата Костанайской области от 18 августа 2015 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 сентября 2015 года № 5875. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 23 сентября 2016 года № 442
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 23.09.2016 № 442 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 3 сентября 2009 года № 322 "Об определении основных условий бюджетного кредитования по программе "Кредитование дочерних организаций акционерного общества Национального управляющего холдинга "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3694, опубликовано 13 октября 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьями 175, 180 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 4) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 605 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных приказом Министра финансов Республики Казахстан от 04 декабря 2014 года № 540 акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов