Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 354 "Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" және 2015 жылғы 14 қазандағы № 440 "Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 354 "Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы № 464 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада № 5998 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 354 «Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5237 тіркелген, 2014 жылғы 27 желтоқсанда «Костанайские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2. 2015 жылға арналған аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне:
төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық бойынша:
Алтынсарин ауданы – 94,5 пайыз;
Амангелдi ауданы – 94,3 пайыз;
Әулиекөл ауданы – 100,0 пайыз;
Денисов ауданы – 91,9 пайыз;
Жангелдин ауданы – 85,2 пайыз;
Жiтiқара ауданы – 100,0 пайыз;
Қамысты ауданы – 81,2 пайыз;
Қарабалық ауданы – 88,0 пайыз;
Қарасу ауданы – 85,7 пайыз;
Қостанай ауданы – 100,0 пайыз;
Меңдiқара ауданы – 100,0 пайыз;
Науырзым ауданы – 88,7 пайыз;
Сарыкөл ауданы – 85,7 пайыз;
Таран ауданы – 100,0 пайыз;
Ұзынкөл ауданы – 94,8 пайыз;
Федоров ауданы – 100,0 пайыз;
Арқалық қаласы – 98,2 пайыз;
Қостанай қаласы – 100,0 пайыз;
Лисаков қаласы – 100,0 пайыз;
Рудный қаласы – 100,0 пайыз;
аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы мен төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100,0 пайызын есепке алу жолымен кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін.».
2. Қостанай облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 қазандағы № 440 «Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 354 «Қостанай облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5936 тіркелген, 2015 жылғы 26 қазанда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решения маслихата от 12 декабря 2014 года № 354 "Об областном бюджете Костанайской области на 2015-2017 годы" и от 14 октября 2015 года № 440 "О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2014 года № 354 "Об областном бюджете Костанайской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 9 ноября 2015 года № 464. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 ноября 2015 года № 5998
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 354 «Об областном бюджете Костанайской области на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5237, опубликовано 27 декабря 2014 года в газете «Костанайские новости») следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов и городов областного значения по:
индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, и социальному налогу:
Алтынсаринский район – 94,5 процента;
Амангельдинский район – 94,3 процента;
Аулиекольский район – 100,0 процентов;
Денисовский район – 91,9 процента;
Джангельдинский район – 85,2 процента;
Житикаринский район – 100,0 процентов;
Камыстинский район – 81,2 процента;
Карабалыкский район – 88,0 процентов;
Карасуский район – 85,7 процента;
Костанайский район – 100,0 процентов;
Мендыкаринский район – 100,0 процентов;
Наурзумский район – 88,7 процента;
Сарыкольский район – 85,7 процента;
Тарановский район – 100,0 процентов;
Узункольский район – 94,8 процента;
Федоровский район – 100,0 процентов;
город Аркалык – 98,2 процента;
город Костанай – 100,0 процентов;
город Лисаковск – 100,0 процентов;
город Рудный – 100,0 процентов;
индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, и индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, путем зачисления 100,0 процентов в бюджеты районов и городов областного значения.».
2. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 14 октября 2015 года № 440 «О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2014 года № 354 «Об областном бюджете Костанайской области на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5936, опубликовано 26 октября 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:

«2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.».
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г. Ахметова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
«Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ Е. Спанов
2015 жылғы 9 қараша

«2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.».
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        Г. Ахметова
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области»
_______________________ Е. Спанов
9 ноября 2015 года