Әкімдіктің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 246 "2015 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 478 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 6021 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 246 «2015 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5673 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
________________ А. Мамытбеков
Әкімдіктің
2015 жылғы 9 қарашадағы
№ 478 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған басым ауыл
шаруашылығы дақылдардың тiзбесі және
басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы
өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын
арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егіс пен
егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да
тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және
ауылшаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта
өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға
арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға)
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
1 гектарға субсидиялардың нормалары, теңге
1.
Жаздық бидай
Күздік бидай

О внесении изменения в постановление акимата от 12 июня 2015 года № 246 "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2015 год"
Постановление акимата Костанайской области от 9 ноября 2015 года № 478. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2015 года № 6021
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом и. о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 12 июня 2015 года № 246 «Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2015 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5673, опубликовано 23 июня 2015 года в газете «Қостанай таңы») следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мухамбетов
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________ А. Мамытбеков
Приложение
к постановлению акимата
от 9 ноября 2015 года
№ 478
Перечень приоритетных сельскохозяйственных
культур и нормы субсидий (на 1 гектар) на повышение
урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление
стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для
проведения весенне-полевых и уборочных работ,
путем субсидирования производства приоритетных
культур и стоимости затрат на возделывание
сельскохозяйственных культур в защищенном
грунте на 2015 год
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
Нормы субсидий на 1 гектар, тенге
1.
Яровая пшеница
Озимая пшеница