Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2016 жылға арналған қосымша тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3595 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 6179 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 1056 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 13.05.2016 № 1056 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2016 жылға арналған келесі қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін азаматтар (он екі ай және одан да көп);
2) елу жастан асқан адамдар;
3) жұмыссыздар ретінде тіркелген, лайықты жұмысы жоқ адамдар;
4) емдеу және оңалту курсын өткен есірткіге тәуелді адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Әкім
Б. Жақыпов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 25 декабря 2015 года № 3595. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 января 2016 года № 6179. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 13 мая 2016 года № 1056
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 13.05.2016 № 1056 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2016 год, следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) длительно неработающие граждане (двенадцать месяцев и более);
2) лица, старше пятидесяти лет;
3) лица, зарегистрированные в качестве безработных, не имеющие подходящей работы;
4) наркозависимые лица, прошедшие курс лечения и реабилитации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким
Б. Жакупов