Әкімдіктің 2014 жылғы 24 қазандағы № 1944 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 262 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 5471 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 507 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 16.05.2016 № 507 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № 1944 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16-тармақ мынадай мазмұндағы 14), 15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"14) облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) аумағында спорттық құрылыстар салу мәселелерін үйлестіру;
15) спорттық ұйымдарға әдістемелік және консультативтік көмек көрсету;
16) аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар-жасөспірімдер спорт мектептері қызметін қамтамасыз ету.";
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Рудный қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Рудный қалалық № 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі";
6) Рудный қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Рудный қалалық № 2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы И.Н. Бурнаеваға жүктелсін.

О внесении дополнений в постановление акимата от 24 октября 2014 года № 1944 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел физической культуры и спорта" акимата города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 20 февраля 2015 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 марта 2015 года № 5471. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 16 мая 2016 года № 507
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 16.05.2016 № 507 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Рудного от 24 октября 2014 года № 1944 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел физической культуры и спорта" акимата города Рудного" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5183, опубликовано 12 декабря 2014 года в газете "Рудненский рабочий") следующие дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Рудненский городской отдел физической культуры и спорта" акимата города Рудного, утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктами 14), 15), 16) следующего содержания:
"14) координация вопросов строительства спортивных сооружений на территории области (города республиканского значения, столицы);
15) оказание методической и консультативной помощи спортивным организациям;
16) обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ.";
Перечень организаций, находящихся в ведении государственного учреждения "Рудненский городской отдел физической культуры и спорта" акимата города Рудного дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) Коммунальное государственное учреждение "Рудненская городская детско-юношеская спортивная школа №1" Отдела физической культуры и спорта акимата города Рудного";
6) Коммунальное государственное учреждение "Рудненская городская детско-юношеская спортивная школа №2" Отдела физической культуры и спорта акимата города Рудного.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности руководителя государственного учреждения "Рудненский городской отдел физической культуры и спорта" акимата города Рудного Бурнаеву И.Н.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімінің
міндетін атқарушы М. Досболов

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Рудного М. Дуспулов