Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 448 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 5962 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 және 110-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5272 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 671 412,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10 630 882,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 629,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 102 557,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 901 344,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 782 370,3 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   В. Бушуева
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ З. Жигунова

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 20 октября 2015 года № 448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 октября 2015 года № 5962
В соответствии со статьями 106109 и 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5272, опубликованное 16 января 2015 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 671 412,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 630 882,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 36 629,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 102 557,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 901 344,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14 782 370,3 тысячи тенге;";
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                В. Бушуева
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел
экономики и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
______________________ З. Жигунова