2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 21 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 наурызда № 5386 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 12- қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Ж. Мәметековке жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 26 января 2015 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2015 года № 5386
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Аркалыку на 2015 год согласно приложениям 12.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Маметекова Е.Ж.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Ғ. Бекмұхамедов
Арқалық қаласының әкімдігінің
2015 жылғы 26 қаңтардағы
№ 21 қаулысына 1 қосымша
Арқалық қаласының мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен
қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары-ның әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары-ның тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Түзету коэффициенті
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Арқалық қаласы
«Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Ашутасты ауылындағы «Гүлдер» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Г. Бекмухамедов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Аркалыка
от 26 января 2015 года
№ 21
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города Аркалыка
на 2015 год, финансируемых за счет целевых
трансфертов из республиканского бюджета
Администра-тивно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Поправочный коэффициент
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад "Гулдер" общеразвивающего типа в селе Ашутасты отдела образования акимата города Аркалыка Костанайской области»
20

24462,5
0,91768
4901
2
Арқалық қаласы
Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Алпамыс» бөбекжай-балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
110
18780,3
0,70452
7685
3
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Фурманов ауылындағы «Балдәурен» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60
26656,94
4084
Жоғарғы төлем мөлшері
190
26656,94
0,82027
7685
4
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ш.Уәлиханов атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
5785,42
0,3091395
6000
5
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
6930,0
0,3703
6000
6
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А. Құнанбаев атындағы № 6 жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
6880,0
0,367628
6000
7
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 8 жалпы білім беретін негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7495,83
0,4005344
3000
8
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Восточный жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
18714,58
5040
9
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Родина жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
30
6022,22
0,321793
2800
Жоғарғы төлем мөлшері
205
18714,58
0,47676
6000
Арқалық қаласының әкімдігінің
2015 жылғы 26 қаңтардағы
№ 21 қаулысына 2 қосымша
Арқалық қаласының мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті
бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары-ның әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеле-нушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Түзету коэффициенті
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Арқалық қаласы
«Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Ашутасты ауылындағы «Гүлдер» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

24462,5
0,91768
4901
2
город Аркалык
Коммунальное государственное казенное предприятие «Детский сад-ясли "Алпамыс" отдела образования акимата города Аркалыка
110
18780,3
0,70452
7685
3
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад "Балдаурен" общеразвивающего типа в селе Фурманово отдела образования акимата города Аркалыка»
60
26656,94
4084
Максимальный размер
190
26656,94
0,82027
7685
4
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Ш.Уалиханова отдела образования акимата города Аркалыка»
40
5785,42
0,3091395
6000
5
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Средняя общеобразовательная школа № 4 отдела образования акимата города Аркалыка»
50
6930,0
0,3703
6000
6
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Средняя общеобразовательная школа № 6 имени А.Кунанбаева отдела образования акимата города Аркалыка»
25
6880,0
0,367628
6000
7
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Основная общеобразовательная школа № 8 отдела образования акимата города Аркалыка»
20
7495,83
0,4005344
3000
8
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Восточненская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
40
18714,58
5040
9
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Родинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
30
6022,22
0,321793
2800
Максимальный размер
205
18714,58
0,47676
6000
Приложение 2
к постановлению акимата
города Аркалыка
от 26 января 2015 года
№ 21
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города Аркалыка
на 2015 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Поправочный коэффициент
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад "Гулдер" общеразвивающего типа в селе Ашутасты отдела образования акимата города Аркалыка Костанайской области»

4875,0
0,31283429
15
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
7
15583,33
16
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Алуа жалпы білім беретін бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
10593,75
0,67981298
17
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Т.Әубәкіров атындағы жалпы негізгі білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7670,83
0,49224609
6000
18
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Восточный жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
35
5102,38
0,32742559
1400
19
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қайынды жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
32
7848,96
0,50367658
5600
20
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Көктау жалпы білім беретін негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
16
6218,75
0,39906426
21
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қызылжұлдыз жалпы негізгі білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
12
6750,0
0,43315517
22
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А. Майкөтов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21
6317,46
0,40539861
5000
23
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Родина жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
4245,83
0,27245995
2800
24
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Сарыөзен жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
43
4453,49
0,28578541
25
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Целинный жалпы білім беретін негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
4775,0
0,30641718
26
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қараторғай жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
27
4179,01
0,26817197
27
Арқалық қаласы
«Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б.Майлин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
12

4875,0
0,31283429
15
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Акбулакская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
7
15583,33
16
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Алуанская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
8
10593,75
0,67981298
17
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Основная общеобразовательная школа имени Т. Аубакирова отдела образования акимата города Аркалыка»
20
7670,83
0,49224609
6000
18
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Восточненская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
35
5102,38
0,32742559
1400
19
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Каиндинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
32
7848,96
0,50367658
5600
20
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Коктауская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
16
6218,75
0,39906426
21
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Кызылжулдызская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
12
6750,0
0,43315517
22
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Средняя общеобразовательная школа имени А. Майкутова отдела образования акимата города Аркалыка»
21
6317,46
0,40539861
5000
23
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Родинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
20
4245,83
0,27245995
2800
24
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Сарыозенская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
43
4453,49
0,28578541
25
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Целинненская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
20
4775,0
0,30641718
26
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Караторгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка»
27
4179,01
0,26817197
27
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Средняя общеобразовательная школа имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка»
12