Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 166 "Арқалық қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2015 жылғы 28 мамырдағы № 248 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 5667 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2017 жылғы 19 мамырдағы № 110 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 19.05.2017 № 110 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 9-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" № 704 Жарлығына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 166 "Арқалық қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4703 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырда "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Регламентінде:
мемлекеттік тілдегі 7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті
сессияның төрағасы
Қ. Смағұлов
Мәслихат хатшысы Н. Шалдыбаев

О внесении изменения в решение маслихата от 9 апреля 2014 года № 166 "Об утверждении Регламента Аркалыкского городского маслихата"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28 мая 2015 года № 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 июня 2015 года № 5667. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 19 мая 2017 года № 110
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 19.05.2017 № 110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 9 апреля 2014 года № 166 "Об утверждении Регламента Аркалыкского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4703, опубликовано 30 мая 2014 года в газете "Торгай") следующее изменение:
в Регламенте утвержденным указанным решением:
пункт 7 изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии
К. Смагулов
Секретарь маслихата Н. Шалдыбаев