2015 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 270 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 қыркүйекте № 5859 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысы 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығындылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10-тармағына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері 2015 жылдың 16 маусымнан 29 маусымға дейін айқындалсын.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.О. Теменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 25 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қала әкімі                                 Ғ. Бекмұхамедов
Әкімдіктің 2015 жылғы
4 тамыздағы № 270
қаулысына қосымша
2015 жылға арналған субсидияланатын ауылшаруашылық
дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері
Егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
Дәнді дақылдар
1.
Жаздық жұмсақ бидай

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2015 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 4 августа 2015 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 сентября 2015 года № 5859
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, пунктом 10 Правил субсидирования из повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий на 2015 год с 16 июня до 29 июня 2015 года.
2.Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Теменова Е.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 25 апреля 2015 года.
Аким города                                Г. Бекмухамедов
Приложение
к постановлению акимата
от 4 августа 2015 года № 270
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых
приоритетных сельскохозяйственных культур на 2015 года.
Вид продукции растениеводства
Начало и завершение посевных работ
Зерновые культуры
1.
Яровая мягкая пшеница

2015 жылғы 01 мамырдан 10 маусымға дейін
2015 жылғы 05 шілдеден 31 тамызға дейін

первый срок - с 01 мая по 10 июня 2015 года
второй срок - с 05 июля по 31 августа 2015 года