Арқалық қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 197 "Арқалық қаласы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 423 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 6050 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 15.03.2016 № 85 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 04 маусымдағы № 197 "Арқалық қаласы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5702 тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде "Арқалық хабары" қалалық апталық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Арқалық қаласы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесіндегі:
16 тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) қала құрылысы құжаттамасын, сондай-ақ қала аумағында құрылыс салудың, оны абаттандыру мен инженерлік жағынан қамтамасыз етудің қағидаларын тиісті мәслихатына бекітуге ұсыну;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімнің орынбасары Д.И. Нұрлыбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық
қаласының әкімі
Ғ. Бекмұхамедов

О внесении изменения в постановление акимата города Аркалыка от 4 июня 2015 года № 197 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата города Аркалыка"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 27 ноября 2015 года № 423. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2015 года № 6050. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 15 марта 2016 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 15.03.2016 № 85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аркалыка от 04 июня 2015 года года № 197 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата города Аркалыка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5702, опубликовано 17 июля 2015 года в городской еженедельной газете "Арқалық хабары") следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата города Аркалыка", утвержденном вышеуказанным постановлением:
подпункт 3) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"3) представление на утверждение соответствующему маслихату градостроительной документации, а также правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нурлыбекова Д.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Аркалыка
Г. Бекмухамедов