Лисаков қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қаңтарда № 5336 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 26.01.2016 № 45 қаулысымен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 720-баптарына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін, ең төменгі айлық жалақыдан кем емес 2 мөлшерде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру «Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы А.П. Сенчевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 01 қантардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Лисаков қаласының әкімі
М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 1 қаулысымен
бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары,
қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу мөлшері
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыстың көлемі, сағатпен
Еңбекақы төлемі
Нақты жұмыс жағдайлары
1
«Уста плюс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Лисаков қаласының, Октябрь кентінің, Красногор ауылының аумағын көгалдандыруға және абаттандыруға қатысу

Об организации общественных работ в городе Лисаковске
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 6 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 января 2015 года № 5336. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 26 января 2016 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 26.01.2016 № 45 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере не менее 2 минимальных месячных заработных плат.
3. Определить, что расходы на оплату труда, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, комиссионные вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающиеся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска» и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Лисаковска Сенчева А.П.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 января 2015 года.
Аким города Лисаковска
М. Жундубаев
Утвержден
постановлением акимата
от 6 января 2015 года
№ 1
Перечень организаций, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных,
участвующих в общественных работах
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ, в часах
Оплата труда
Конкретные условия
работ
1
Товарищество с ограниченной ответственностью
«Уста плюс»
Участие в озеленение и благоустройстве территории города Лисаковска, поселка Октябрьский, села Красногорское, не требующей предварительной профессиональной подготовки работника

78720
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бір сағаттан кем емес түскі үзiлiспен
2
«Қостанай облысының прокуратурасы Лисаков қаласының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша көмек көрсету
3936
Ең төменгі айлық жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бір сағаттан кем емес түскі үзiлiспен

78720
2 минимальных
размера
месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ - не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2
Государственное учреждение «Прокуратура города Лисаковска прокуратуры Костанайской области»
Оказание помощи по обработке документации, не требующей предварительной профессиональной
подготовки работника
3936
2 минимальных
размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ - не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа