Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 259 "Лисаков қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 336 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 5825 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 259 "Лисаков қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5285 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда, 5 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3157352,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2113874,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16036,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 13592,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1013850,5 мың теңге;
2) шығындар – 3084554,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19420,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19420,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 92368,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 92368,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38990,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38990,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 45-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Лисаков қаласы жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 310,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2015 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге 1342,0 мың теңге сомасында;
аудандар мен қалалардың деңгейінде ақшалай қаражатты ағымдағы шотқа аудару жолымен патронат тәрбиешілердің еңбекақылары бойынша функцияларды беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 7278,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмекті 6-дан 10 дейін айлық есептік көрсеткіштерге ұлғайтуға 1966,2 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 259 "О бюджете города Лисаковска на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 18 августа 2015 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2015 года № 5825
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 259 "О бюджете города Лисаковска на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5285, опубликовано 29 января, 5 февраля 2015 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3157352,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2113874,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16036,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13592,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1013850,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3084554,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19420,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19420,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 92368,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 92368,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38990,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38990,8 тысяч тенге.";
пункты 45 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Лисаковска на 2015 год в сумме 310,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, в сумме 1342,0 тысячи тенге;
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме 7278,0 тысяч тенге;
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с шести до десяти месячных расчетных показателей в сумме 1966,2 тысяч тенге;

тұрғын үй көмегін көрсетуге 13161,0 мың теңге сомасында;
қоғамдық жұмыстарға төлеуге 2600,0 мың теңге сомасында;
"Қазақстан Республикасы Президентінен "Менің Отаным - Қазақстан. Моя Родина - Казахстан" атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге 424,3 мың теңге сомасында;
күтілетін кіріс бөлігінің орындалмауына байланысты шығындарды өтеуге 275610,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2015 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен кредиттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микро кредит беруге 17817,0 мың теңге сомасында;
мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 1603,8 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Д. Мироненко
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы В. Сычева
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Турлубекова
2015 жылғы 18 тамыз
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 336 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

на оказание жилищной помощи в сумме 13161,0 тысяча тенге;
на оплату общественных работ в сумме 2600,0 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан" в сумме 424,3 тысячи тенге;
на компенсацию потерь, связанных с ожидаемым невыполнением доходной части, в сумме 275610,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2015 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета, в том числе:
на микрокредитование предпринимательства в рамках Программы развития регионов до 2020 года в сумме 17817,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 1603,8 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной сессии           Д. Мироненко
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             В. Сычева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
_________________ Н. Турлубекова
18 августа 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2015 года
№ 336
Приложение 1
к решению маслихата