Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 275 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 маусымда № 5670 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 01.04.2016 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Алтынсарин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті сессия төрағасы
С. Лысенко
Алтынсарин аудандық
мәслихат хатшысы
Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛГЕН
Алтынсарин ауданы әкімі
____________ Б. Ахметов
2015 жыл 27 мамыр
Мәслихаттың
2015 жылғы 27 мамырдағы
№ 275 шешіміне қосымша
Алтынсарин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Өткізу орны
1
Большая Чураковка ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
2
Танабай ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
3
Докучаевка ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
4
Ілияс Омаров атындағы ауыл
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
5
Первомайское ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
6
Новоалексеевка ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
7
Приозерный ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
8
Обаған ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар мемориал жанындағы алаңы
9
Красный Кордон ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
10
Свердловка ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы
11
Щербаков ауылы
Ұлы Отан соғысы жылдары қаза болғандар ескерткіші жанындағы алаңы

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 27 мая 2015 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 июня 2015 года № 5670. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 16
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 01.04.2016 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Алтынсаринского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной,
сессии районного маслихата
С. Лысенко
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАН
Аким Алтынсаринского района
__________________ Б. Ахметов
27 мая 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 27 мая 2015 года
№ 275
Перечень мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Алтынсаринского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения
1
село Большая Чураковка
Площадь у обелиска погибшим в годы Великой Отечественной войны
2
село Танабаевское
Площадь у памятника погибшим в годы Великой Отечественной войны
3
село Докучаевка
Площадь у памятника погибшим в годы Великой Отечественной войны
4
село имени Ильяса Омарова
Площадь у памятника погибшим в годы Великой Отечественной войны
5
село Первомайское
Площадь у обелиска погибшим в годы Великой Отечественной войны
6
село Новоалексеевка
Площадь у обелиска погибшим в годы Великой Отечественной войны
7
село Приозерное
Площадь у памятника погибшим в годы Великой Отечественной войны
8
село Убаганское
Площадь перед мемориалом погибшим в годы Великой Отечественной войны
9
село Красный Кордон
Площадь у обелиска погибшим в годы Великой Отечественной войны
10
село Свердловка
Площадь у обелиска погибшим в годы Великой Отечественной войны
11
село Щербаково
Площадь у обелиска погибшим в годы Великой Отечественной войны