Алтынсарин ауданы Приозерный ауылдық округіндегі "Дармен" шаруа қожалығы аумағында шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Приозерный ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 маусымда № 5682 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Приозерный аулдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Приозерный аулдық округі әкімінің 20.10.2015 № 2 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 19 мамырдағы № 50 ұсынысы негiзiнде, жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, Приозерный ауылдық округiнің әкiмi ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Приозерный ауылдық округіндегі "Дармен" шаруа қожалығы аумағында ауыл шаруашылық малдарының бруцеллез ауруының шығуына байланысты, шектеу iс-шаралары белгiленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құкықтарын қорғау комитетінің Қостанай облысы тұтынушылардын құкықтарын қорғау департаментінің Алтынсарин аудандық тұтынушылардын құкықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша) осы шешiмнен туындайтын қажеттi шараларды қолдану ұсынылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 20 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Приозерный ауылдық
округінің әкімі                            Ж. Иралин
КЕЛIСIЛДI:
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгi
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң
Алтынсарин аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
_______________ Ғ. Сейтханов
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
Тұтынушылардың құкықтарын
қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардын
құкықтарын қорғау
департаментінің Алтынсарин
аудандық тұтынушылардын
құкықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
_________________ Б. Мүслімов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Дармен" Приозерного сельского округа Алтынсаринского района
Решение акима Приозерного сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 10 июня 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июня 2015 года № 5682. Утратило силу решением акима Приозерного сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 20 октября 2015 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Приозерного сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 20.10.2015 № 2.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алтынсаринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 мая 2015 года № 50, в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Приозерного сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Дармен" Приозерного сельского округа Алтынсаринского района, в связи с возникновением заболевания бруцеллез сельскохозяйственных животных.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Алтынсаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 20 мая 2015 года.
Аким Приозерного
сельского округа                           Ж. Иралин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Алтынсаринская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
__________________ Г. Сейтханов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Алтынсаринское районное
управление по защите прав
потребителей Департамента по
защите прав потребителей
Костанайской области Комитета
по защите прав потребителей
Министерства национальной
экономики Республики Казахстан"
__________________ Б. Муслимов