Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 «Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 339 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 тамызда № 5830 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 «Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5279 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Аманкелді арайы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Амангелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1722855,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 187900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4468,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 685,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1529801,7 мың теңге;
2) шығындар – 1735617,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1588,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8919,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7331,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14350,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14350,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 2-тармағының бесінші, жетінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
қамқоршы тәрбиелеушілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты қамқоршы тәрбиелеушілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға – 1089,7 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін ұлғайтуға – 142,8 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешімнің мына мазмұндағы 2-32-4-тармақтарымен толықтырылсын:
«2-3. «Қазақстан Республикасы Президентінен «Менің Отаным - Қазақстан. Моя Родина – Казахстан» атты бірінші сынып оқушысына сыйлық» оқу құралын сатып алуға және жеткізуге – 273,2 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 «О районном бюджете Амангельдинского района на 2015 - 2017 годы»
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 августа 2015 года № 5830
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 «О районном бюджете Амангельдинского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5279, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Аманкелді арайы») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1722855,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 187900,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4468,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 685,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1529801,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1735617,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1588,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8919,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7331,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14350,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14350,0 тысяч тенге.»;
абзац пятый, седьмой пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет – 1089,7 тысяч тенге;
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны - 142,8 тысяч тенге.»;
дополнить указанное решение пунктами 2-32-4 следующего содержания:
«2-3. На приобретение и доставку учебного пособия «Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан «Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан» – 273,2 тысяч тенге;