Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 177 "Қосағал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 209 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда № 5846 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № 140 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 15.06.2016 № 140 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 177 "Қосағал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5697 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 шілдедегі "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
тақырыбы мына редакцияда жазылсын:
"Қосағал ауылының әкімі аппараты", тақырыбы орыс тілінде өзгеріссіз қалады;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қосағал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы ережесінде (ары қарай – Ереже):
9 тармақ Ережеде мемлекеттік және орыс тілінде жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Заңды тұлғаның орналасқан жері: 110405, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, Қосағал ауылы.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғарин

О внесении изменения в постановление акимата Аулиекольского района от 19 июня 2015 года № 177 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Косагал"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 29 июля 2015 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 августа 2015 года № 5846. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 15 июня 2016 года № 140
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 15.06.2016 № 140.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 19 июня 2015 года № 177 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Косагал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5697, опубликовано 16 июля 2015 года в районной газете "Әулиекөл") следующие изменения:
внести изменение в заголовок на государственном языке, заголовок на русском языке не изменяется;
в Положении о государственном учреждении "Аппарат акима села Косагал" (далее – Положение) утвержденного указанным постановлением:
пункт 9 Положения на государственном и русском языках изложить в новой редакции:
"9. Местонахождение юридического лица: 110405, Республика Казахстан, Костанайская область, Аулиекольский район, село Косагал.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгарин