2015 жылғы Әулиекөл ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 208 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда № 5849 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы, 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Әулиекөл ауданында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары
Т.С. Ержановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Балғарин
Әкімдіктің
2015 жылғы 29 шілдедегі
№ 208 қаулысына 1-қосымша
2015 жылға арналған Әулиекөл ауданының
республикалық бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің Аманқарағай "Бөбек" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
2
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің Құсмұрын "Қарлығаш" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
3
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Әулиекөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толықкүнді шағын орталық
50
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің Аманқарағай "Бөбек" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20123
5500
2
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің Құсмұрын "Қарлығаш" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20123
5500
3
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Әулиекөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толықкүнді шағын орталық

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Аулиекольском районе на 2015 год
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 29 июля 2015 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 августа 2015 года № 5849
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от
23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования в Аулиекольском районе на 2015 год согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ержанова Т.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Балгарин
Приложение 1
к постановлению акимата
от 29 июля 2015 года № 208
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и
родительской платы в дошкольных организациях
образования Аулиекольского района на 2015 год,
финансируемых за счет республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аманкарагайский детский сад "Бөбек" акимата Аулиекольского района"
90
2
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад "Қарлығаш" акимата Аулиекольского района"
75
3
Аулиекольский район
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Аулиекольская начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
50
Продолжение таблицы:
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аманкарагайский детский сад "Бөбек" акимата Аулиекольского района"
20123
5500
2
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад "Қарлығаш" акимата Аулиекольского района"
20123
5500
3
Аулиекольский район
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Аулиекольская начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"

12740
5500
Әкімдіктің
2015 жылғы 29 шілдедегі
№ 208 қаулысына 2-қосымша
2015 жылға арналған Әулиекөл ауданының
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиелену-шілер саны
1
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Айгөлек" Әулиекөл бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

12740
5500
Приложение 2
к постановлению акимата
от 29 июля 2015 года № 208
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской
платы в дошкольных организациях образования
Аулиекольского района на 2015 год,
финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аулиекольский детский сад "Айгөлек" акимата Аулиекольского района"

160
2
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Құсмұрын балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
120
3
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Ақбота" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
170
4
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Балапан" Құсмұрын бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60
5
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің Новонежин "Балдәурен" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60
6
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Чернигов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толықкүнді шағын орталық
40
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Айгөлек" Әулиекөл бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
24165
5500
2
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Құсмұрын балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20267
5500
3
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Ақбота" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20306
5500
4
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Балапан" Құсмұрын бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
22292
5500
5
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің Новонежин "Балдәурен" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
19460
5500
6
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Чернигов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толықкүнді шағын орталық
11350
5500

160
2
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад" акимата Аулиекольского района
120
3
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Акбота" акимата Аулиекольского района"
170
4
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад "Балапан" акимата Аулиекольского района"
60
5
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Новонежинский детский сад "Балдәурен" акимата Аулиекольского района"
60
6
Аулиекольский район
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Черниговская средняя школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
40
Продолжение таблицы:
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аулиекольский детский сад "Айгөлек" акимата Аулиекольского района"
24165
5500
2
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад" акимата Аулиекольского района
20267
5500
3
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Акбота" акимата Аулиекольского района"
20306
5500
4
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад "Балапан" акимата Аулиекольского района"
22292
5500
5
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Новонежинский детский сад "Балдәурен" акимата Аулиекольского района"
19460
5500
6
Аулиекольский район
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Черниговская средняя школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
11350
5500