Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 205 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 наурызда № 5393 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 154 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 15.02.2018 № 154 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес және жерлердi аймақтарға бөлу схемасы негізінде, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 381-бабымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 14.04.2016 № 17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
2. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 200 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5332 тіркелген, 2015 жылғы 3 ақпанда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы
Т. Мырзағалиев
Жангелдин ауданының
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жангелді ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
________________________А.Ахметжанов
2015 жылғы 26 ақпан

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 26 февраля 2015 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2015 года № 5393. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 154
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15.02.2018 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и на основании схемы зонирования земель, Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на 50 процентов установленных статьей 381 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 14.04.2016 № 17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 200 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5332, опубликованное 3 февраля 2015 года в газете "Біздің Торғай").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата
Т. Мырзагалиев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата
С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
республиканского государственного учреждения
"Управление государственных доходов по
Жангельдинскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_____________________ А.Ахметжанов
26 февраля 2015 года