Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198 "Жангелдин ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 213 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5466 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198 «Жангелдин ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5270 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтарда «Біздің Торғай» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Жангелдин ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1799823,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 157441,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3601,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 5100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1633681,0 мың теңге;
2) шығындар – 1799837,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6930,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1989,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6944,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6944,2 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 2-тармағында:
1), 2), 6) және 7) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
«1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 24383,0 мың теңге сомасында;
2) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 23191,0 мың теңге сомасында;
6) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 2980,0 мың теңге сомасында;
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 75264,0 мың теңге;»;
8) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
«9) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға - 2977,0 мың теңге сомасында.»;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 198 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5466
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 198 «О районном бюджете Джангельдинского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5270, опубликовано 13 января 2015 года в газете «Біздің Торғай») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1799823,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 157441,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3601,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1633681,0 тысяча тенге;
2) затраты – 1799837,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6930,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1989,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6944,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6944,2 тысячи тенге.»;
в пункте 2 указанного решения:
подпункты 1), 2), 6) и 7) изложить в новой редакции:
«1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме - 24383,0 тысячи тенге;
2) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме - 23191,0 тысяча тенге;
6) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне в сумме – 2980,0 тысяч тенге;
7) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме – 75264,0 тысячи тенге;»;
подпункт 8) исключить;
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
«9) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме – 2977,0 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
«2-1.2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферт түсімінің мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
Жангелдин ауданының Саға ауылын сумен жабдықтау құрылысына - 20700,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 3-тармағында:
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«3) балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге – 23278,0 мың теңге сомасында;»;
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
«5) электрондық оқыту жүйесіндегі бағдарлама шеңберінде кең жолақты Интернетке төлеу – 9108,0 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрайымы                       Г. Абдигапарова
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 наурыздағы № 213
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198
шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
«2-1. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета в следующем размере:
на строительства водоснабжения в селе Сага Джангельдинского района в сумме - 20700,0 тысяч тенге.»;
в пункте 3 указанного решения:
подпункт 3) изложить в новой редакции:
«3) на дополнительное образование для детей и юношества по спорту в сумме – 23278,0 тысяч тенге;»;
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
«5) на оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения в сумме – 9108,0 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата                        Г. Абдигапарова
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
____________ Е. Биржикенов
Приложение к решению
маслихата от 20 марта
2015 года № 213
Приложение 1 к решению
маслихата от 24 декабря
2014 года № 198
Районный бюджет Джангельдинского района на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ