Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 мамырда № 5625 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 28.09.2015 № 4 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және 5-тармағы 3) тармақшасына, 48-бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Жангелдин әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2015 жылғы 21 мамырдағы №3 хаттамасына сәйкес, Жангелдин ауданының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында Жангелдин ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Жангелдин ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесінің аудандық аумақтық кіші жүйесі жұмыс істеуінің төтенше жағдай режимі енгізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімінің орынбасары Ш.С. Оспановқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Кенжегарин

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Джангельдинского района Костанайской области от 22 мая 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 мая 2015 года № 5625. Утратило силу решением акима Джангельдинского района Костанайской области от 28 сентября 2015 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Джангельдинского района Костанайской области от 28.09.2015 № 4 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 и подпунктом 3) пункта 5 статьи 4, статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Джангельдинского района от 21 мая 2015 года №3, в связи со сложившейся обстановкой на территории Джангельдинского района, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Джангельдинского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Джангельдинского района Костанайской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования районной территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Джангельдинского района Оспанова Ш.С.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Кенжегарин