Жангелдин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 246 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 6103 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2087236,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103919,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 2700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –1978617,2 мың теңге;
2) шығындар – 2097371,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1899,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 4484,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2585,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12035,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12035,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 02.11.2016 № 53 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері мынадай мөлшерлерде көзделгені ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 38851,0 мың теңге сомасында;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 1052,0 мың теңге сомасында;
3) жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 409 879,0 мың теңге;
4) әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлердің еңбекақысының деңгейiн арттыруға – 54552,0 мың теңге сомасында;
5) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 3863,2 мың теңге сомасында.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 07.06.2016 № 35 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде көзделгені ескерілсін:

О районном бюджете Джангельдинского района на 2016-2018 годы
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 21 декабря 2015 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2015 года № 6103
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2087236,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103919,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2700,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 2000,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1978617,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2097371,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1899,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 4484,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2585,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12035,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12035,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 02.11.2016 № 53 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме - 38851,0 тысяч тенге;
2) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме – 1052,0 тысяч тенге;
3) на переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в сумме – 409879,0 тысяч тенге;
4) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих в сумме – 54552,0 тысяч тенге;
5) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме – 3863,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 07.06.2016 № 35 (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:

балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге – 23702,0 мың теңге сомасында.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1444351,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер түсімі - 6363,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.,
Жангелдин аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрайымы Г. Омарова
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
“Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Е. Биржикенов
2015 жылғы 21 желтоқсан
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 246 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2016 жылға арналған аудандық бюджеті

на дополнительное образование для детей и юношества по спорту в сумме – 23702,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрен объем субвенций, передаваемой из областного бюджета в сумме 1444351,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме - 6363,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата Г. Омарова
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Джангельдинского района"
_______________ Е. Биржикенов
21 декабря 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 246
Районный бюджет Джангельдинского района на 2016 год