Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 23 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда № 5414 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты аудандық сайлау комиссиясымен бiрлесiп (келісім бойынша) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 наурыздан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Карбозов
Әкімдіктің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 23 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 23 февраля 2015 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2015 года № 5414.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Камыстинской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 марта 2015 года.
Исполняющий
обязанности акима района
Е. Карбозов
Приложение
к постановлению акимата
от 23 февраля 2015 года № 23
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 13.12.2021 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Адаевка ауылы
Школьная көшесі (Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Адай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
2
Алтынсарин ауылы
Школьная көшесі (ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында), Октябрьская көшесі (Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Алтынсарин дәрігерлік амбулаториясы" ғимаратының алды)
3
Аралкөл ауылы
Школьная көшесі (Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданының білім бөлімінің Бестау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
4
Арқа ауылы
Торговая көшесі ("Қамысты ауданы әкімдігінің Арқа ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
5
Бестөбе ауылы
Абай көшесі ("Бестөбе-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің орталық кеңсесі ғимаратының алды)
6
Дружба ауылы
Школьная көшесі (Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Дружба негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
7
Қамысты ауылы
Ленин көшесі (Универмаг ғимаратына қарама-қарсы), Құдайқұлов көшесі ("Рахат" дүкені ғимаратының алды), Ержанов көшесі ("Детский мир" дүкені ғимаратының алды)
8
Қарабатыр ауылы
Комсомольская көшесі (Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Қарабатыр фельдшерлік - акушерлік пункті" ғимаратының оң жағында)
9
Клочков ауылы
Учительская көшесі ("Алтынсарин" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратына қарама-қарсы)
10
Красногор ауылы
Парковая көшесі ("Тагиров У.М." жеке кәсіпкердің азық-түлік дүкені ғимаратының алды)

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Камыстинского района Костанайской области от 13.12.2021 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/н
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Адаевка
Улица Школьная (слева от здания коммунального государственного учреждения "Адаевская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области)
2
село Алтынсарино
Улица Школьная (слева от здания сельского дома культуры), улица Октябрьская (перед зданием "Алтынсаринская врачебная амбулатория" коммунального государственного предприятия "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области)
3
село Аралколь
Улица Школьная, (справа от здания коммунального государственного учреждения "Бестауская начальная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области)
4
село Арка
Улица Торговая (слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима села Арка акимата Камыстинского района")
5
село Бестобе
Улица Абая (перед зданием центральной конторы товарищество с ограниченной ответственностью "Бестобе-2")
6
село Дружба
Улица Школьная (справа от здания коммунального государственного учреждения "Дружбинская основная средняя школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области
7
село Камысты
Улица Ленина (напротив здания Универмага), улица Кудайкулова (перед зданием магазина "Рахат"), улица Ержанова (перед зданием магазина "Детский мир")
8
село Карабатыр
Улица Комсомольская (справа от здания "Карабатырский фельдшерско- акушерский пункт" коммунального государственного предприятия "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области)
9
село Клочково
Улица Учительская (напротив зданием конторы товарищество с ограниченной ответственностью "Алтынсарино")
10
село Красногорское
Улица Парковая (перед зданием продуктового магазина индивидуального предпринимателя "Тагиров У.М.")