2016 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 325 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 6088 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 02.02.2016 № 13 қаулысымен (алғаш қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31- бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасының Заңы 5- бабының 2 – тармағына, 7– бабының 2) тармақшасына сәйкес және халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшін 2016 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша белгіленген тізбесіне жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.С. Саринге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2015 жылғы 18 қарашадағы
№ 325 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған халықтың
нысаналы топтарына жататын тұлғалардың
қосымша тізбесі
1. Ұзаққа созылған (он екі және одан да көп ай) жұмыссыздықтар.
2. Елу жастан асқан тұлғалар.
3. "Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген, лайықты жұмысы жоқ тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18 ноября 2015 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2015 года № 6088. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 2 февраля 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 02.02.2016 № 13 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях содействия занятости целевых групп населения, акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения для содействия занятости на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Карабалыкского района" обеспечить меры по содействию занятости дополнительно установленному перечню лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сарина А.С.
4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникающие с 1 января 2016 года.
Аким района                                К. Габдулин
Приложение
к постановлению акимата
от 18 ноября 2015 года № 325
Дополнительный перечень лиц,
относящихся к целевым группам
населения на 2016 год
1. Длительно неработающие (двенадцать и более месяцев).
2. Лица старше пятидесяти лет.
3. Лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата Карабалыкского района" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.