Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 192 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 5880 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 218 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 27.12.2019 № 218 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы негізінде, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Шәмшиев
Әкімдіктің
2015 жылғы 5 тамызағы
№ 192 қаулысына қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар
(келісім-шарттық негізде)
№ п/п
Елді мекеннің атаулары
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар
1.
Айдарлы ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Айдарлы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
2.
Амангелді ауылы
"Қорғау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдениет үйінің ғимаратында
3.
Восток ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Қараман орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, "Караман К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің конференц-залы
4.
Жалғызхан ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жалғысқан орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5.
Жамбыл ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жамбыл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6.
Железнодорожное ауылы
"Железнодорожное-АМФ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдениет үйінің ғимаратында
7.
Комсомольское ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ильичев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8.
Қарамырза ауылы
"Рамазан-Карасу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің клубының ғимаратында
9.
Қарасу ауылы
"Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Қарасу аудандық балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық казыналық кәсіпорыны ғимаратында
10.
Қойбағар ауылы
"Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Станционная орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
11.
Ленино ауылы
Ленин мәдениет үйінің ғимаратында
12.
Люблинка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Люблин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13.
Новопавловка ауылы
"Ключевое" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратында
14.
Новоселовка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Новоселов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
15.
Октябрьское ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қарасу орталықтандырылған кітапханалық жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
16.
Павловское ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Павлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
17.
Ушаково ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ушаков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
18.
Целинное ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Целинный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
19.
Шалғышы ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шолақашы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 5 августа 2015 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2015 года № 5880. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 27 декабря 2019 года № 218
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 27.12.2019 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Шамшиев
Приложение
к постановлению акимата
от 5 августа 2015 года № 192
Помещения для проведения встреч с
избирателями (на договорной основе)
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для проведения встреч с избирателями
1
село Айдарлы
в здании государственного учреждения "Айдарлинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
2
село Амангельды
в здании дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Қорғау"
3
село Восток
в здании государственного учреждения "Караманская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района, конференц-зал товарищества с ограниченной ответственностью "Караман - К"
4
село Жалгыскан
в здании государственного учреждения "Жалгысканская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
5
село Жамбыл
в здании государственного учреждения "Жамбылская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
6
село Железнодорожное
в здании дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Железнодорожное-АМФ"
7
село Комсомольское
в здании государственного учреждения "Ильичевская средняя школа отдела" образования акимата Карасуского района
8
село Карамырза
в здании клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Рамазан – Карасу"
9
село Карасу
в здании государственного коммунального казенного предприятия "Карасуская районная детская школа искусств отдела образования акимата Карасуского района"
10
село Койбагар
в здании государственного учреждения "Станционная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
11
село Ленино
в здании Ленинского сельского клуба
12
село Люблинка
в здании государственного учреждения "Люблинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
13
село Новопавловка
в здании товарищества с ограниченной ответственностью "Ключевое"
14
село Новоселовка
в здании государственного учреждения "Новоселовская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
15
село Октябрьское
в здании государственного учреждения Карасуская централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков акимата Карасуского района
16
село Павловское
в здании государственного учреждения "Павловская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
17
село Ушаково
в здании государственного учреждения "Ушаковская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
18
село Целинное
в здании государственного учреждения "Целинная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
19
село Челгаши
в здании государственного учреждения "Челгашинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района"