2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 389 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 тамызда № 5804 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Қостанай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулыға 12 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Исабаев
Әкімдіктің
2015 жылғы 20 шілдедегі
№ 389 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
есебінен қаржыландырылатын Қостанай ауданының
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015
жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен
оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан
басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
30
2
Владимировка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
3
Жамбыл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
50
4
Заречное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Заречный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 20 июля 2015 года № 389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 августа 2015 года № 5804
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайского района на 2015 год согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Исабаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 20 июля 2015 года № 389
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования
Костанайского района на 2015 год, финансируемых
за счет целевых трансфертов из
республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
село Московское
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
30
2
село Владимировка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
3
село Жамбыл
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Жамбылская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
50
4
село Заречное
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Заречная средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района

100
5
Заречное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік тілде оқытатын Заречный орта мектебі" коммуналдык мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
60
6
Мичуринское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
30
7
Садчиковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садчиков орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
8
Затобольск кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№ 2 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
35
9
Затобольск кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Затобол мектеп-гимназиясы"мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
35
10
Надеждинка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Надеждин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
50
11
Глазуновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Глазунов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
12
Семеновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Семенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
20
13
Половниковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Половников орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
14
Алтын дала ауылы
Костанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
15
Затобольск кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "НұржанНаушабаев атындағы Затобол орта мектебі" (мектеп жанындағы интернатымен) мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
50
16
Затобольск кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№1 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
25
17
Садовое ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садовый орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
30
18
Затобольск кенті
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гүлдер" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
19
Октябрьское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шапағат" бала бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
20
Заречное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтын бесік" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
30
21
Затобольск кенті
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
30
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір күндік төлемақы мөлшері (теңге)
1
Мәскеу ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
2
Владимировка ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
3
Жамбыл ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
4
Заречное ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
5
Заречное ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
6
Мичуринское ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
7
Садчиковка ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
8
Затобольск кенті
14886
үш жастан бастап - 430
9
Затобольск кенті
14886
үш жастан бастап - 430
10
Надеждинка ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
11
Глазуновка ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
12
Семеновка ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
13
Половниковка ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
14
Алтын дала ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
15
Затобольск кенті
14886
үш жастан бастап - 430
16
Затобольск кенті
14886
үш жастан бастап - 430
17
Садовое ауылы
14886
үш жастан бастап - 430
18
Затобольск кенті
20123
үш жасқа дейін – 400
үш жастан бастап - 430
19
Октябрьское ауылы
20123
үш жасқа дейін - 400
үш жастан бастап - 430
20
Заречное ауылы
20123
үш жасқа дейін - 400
үш жастан бастап - 430
21
Затобольск кенті
20123
үш жасқа дейін - 400
үш жастан бастап - 430
Әкімдіктің
2015 жылғы 20 шілдедегі
№ 389 қаулысына 2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын Қостанай ауданының мектепке
дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға
арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
14
2
Озерное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталығы
52
3
Алтынсарино ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтынсарин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
40
4
Давыденовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Давыденов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
22
5
Константиновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Константинов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
20
6
Молокановка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Молоканов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
21
7
Александровка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Александров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
35
8
Владимировка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
25
9
Глазуновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Глазунов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
40
10
Алтын дала ауылы
Костанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
23
11
Мичуринское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
21
12
Садчиковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садчиков орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
15
13
Семеновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Семенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
21
14
Ульяновское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Ульянов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
22
15
Затобольск кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№1 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
52
16
Затобольск кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нұржан Наушабаев атындағы Затобол орта мектебі" (мектеп жанындағы интернатымен) мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
20
17
Борис-Романовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Борис-Роман орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
14
18
Воскресеновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Воскресенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
16
19
Ждановка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жданов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
18
20
Мичуринское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
15
21
Майкөл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Майкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
11
22
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Московский орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
6
23
Надеждинка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Надеждин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
24
Половниковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Половников орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
25
25
Садовое ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Садовый орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
18
26
Шишкинское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Шишкин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
11
27
Шеминовское ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Шеминов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
9
28
Арман ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Передовик бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
12
29
Кировка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Киров бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
8
30
Новоселовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Новоселов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
6
31
Рыбное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рыбин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
4
32
Рязановка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рязанов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
8
33
Сәмір ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Самир бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
7
34
Суриковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Суриков бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
6
35
Осиновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Осинов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
36
Талапкер ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Талапкер бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
10
37
Абай ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Абай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
16
38
Балықты ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Балықты негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
11
39
Белозерка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Белозер негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
40
Жуковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жуков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
8
41
Нечаевка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нечаев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
42
Рыспай ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рыспай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
14
43
Светлый жаркөл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Светлоджаркул негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
4
44
Сергеевка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сергеев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
16
45
Сормовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сормов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
8
46
Васильевка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Васильев бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталығы
13
47
Заречное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтын бесік" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

100
5
село Заречное
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Заречная средняя школа с государственным языком обучения" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
60
6
село Мичуринское
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
30
7
село Садчиковка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Садчиковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
8
поселок Затобольск
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа № 2" отдела образования акимата Костанайского района
35
9
поселок Затобольск
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская школа-гимназия" отдела образования акимата Костанайского района
35
10
село Надеждинка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Надеждинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
50
11
село Глазуновка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Глазуновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
12
село Семеновка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Семеновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
13
село Половниковка
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Половниковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
14
село Алтын дала
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Краснооктябрьская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
15
поселок Затобольск
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа имени Нуржана Наушабаева" (с пришкольным интернатом) отдела образования акимата Костанайского района
50
16
поселок Затобольск
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа №1" отдела образования акимата Костанайского района
25
17
село Садовое
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Садовая средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
30
18
поселок Затобольск
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Гульдер" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
180
19
село Октябрьское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Шапағат" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
25
20
село Заречное
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Алтын бесік" отдела образования акимата Костанайского района
30
21
поселок Затобольск
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Балбөбек" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
30
Продолжение таблицы:
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (тенге)
1
село Московское
14886
от трех лет - 430
2
село Владимировка
14886
от трех лет - 430
3
село Жамбыл
14886
от трех лет - 430
4
село Заречное
14886
от трех лет - 430
5
село Заречное
14886
от трех лет - 430
6
село Мичуринское
14886
от трех лет - 430
7
село Садчиковка
14886
от трех лет - 430
8
поселок Затобольск
14886
от трех лет - 430
9
поселок Затобольск
14886
от трех лет - 430
10
село Надеждинка
14886
от трех лет - 430
11
село Глазуновка
14886
от трех лет - 430
12
село Семеновка
14886
от трех лет - 430
13
село Половниковка
14886
от трех лет - 430
14
село Алтын дала
14886
от трех лет - 430
15
поселок Затобольск
14886
от трех лет - 430
16
поселок Затобольск
14886
от трех лет - 430
17
село Садовое
14886
от трех лет - 430
18
поселок Затобольск
20123
до трех лет - 400
от трех лет - 430
19
село Октябрьское
20123
до трех лет - 400
от трех лет - 430
20
село Заречное
20123
до трех лет - 400
от трех лет - 430
21
поселок Затобольск
20123
до трех лет - 400
от трех лет - 430
Приложение 2
к постановлению акимата
от 20 июля 2015 года № 389
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования
Костанайского района на 2015 год, финансируемых
за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
село Московское
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
14
2
село Озерное
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
52
3
село Алтынсарино
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Алтынсаринская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
40
4
село Давыденовка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Давыденовская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
22
5
село Константиновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Константиновская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
6
село Молокановка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Молокановская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
21
7
село Александровка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Александровская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
35
8
село Владимировка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
9
село Глазуновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Глазуновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
40
10
село Алтын дала
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Краснооктябрская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
23
11
село Мичуринское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
21
12
село Садчиковка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Садчиковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
15
13
село Семеновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Семеновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
21
14
село Ульяновское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ульяновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
22
15
поселок Затобольск
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа №1" отдела образования акимата Костанайского район
52
16
поселок Затобольск
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа имени Нуржана Наушабаева" (с пришкольным интернатом) отдела образования акимата Костанайского района
20
17
село Борис-Романовка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Борис-Романовская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
14
18
село Воскресеновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Воскресеновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
16
19
село Ждановка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ждановская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
18
20
село Мичуринское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
15
21
село Майколь
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Майкольская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
11
22
село Московское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Московская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
6
23
село Надеждинка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Надеждинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
24
село Половниковка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Половниковская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
25
село Садовое
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Садовая средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
18
26
село Шишкинское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Шишкинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
11
27
село Шеминовское
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Шеминовская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
9
28
село Арман
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Красно-Передовикская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
12
29
село Кировка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кировская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
8
30
село Новоселовка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Новоселовская начальная школа отдела образования акимата Костанайского района"
6
31
село Рыбное
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыбинская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
4
32
село Рязановка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рязановская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
8
33
село Самир
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Самирская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
7
34
село Суриковка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Суриковская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
6
35
село Осиновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Осиновская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
36
село Талапкер
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Талапкерская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
10
37
село Абай
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Абайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
16
38
село Балыкты
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Балыктинская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
11
39
село Белозерка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Белозерская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
40
село Жуковка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Жуковская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
8
41
село Нечаевка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Нечаевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
42
село Рыспай
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыспайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
14
43
село Светлый жарколь
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Светлоджаркольская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
4
44
село Сергеевка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сергеевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
16
45
село Сормовка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сормовская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
8
46
село Васильевка
Мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Васильевская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
47
село Заречное
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Алтын бесік" отдела образования акимата Костанайского района