Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 281 "Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 312 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 маусымда № 5647 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 281 "Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5282 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2087264,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 501810,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3495,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9269,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1572690,0 мың теңге;
2) шығындар – 2098487,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9434,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17838,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8404,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20657,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20657,5 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 124-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            И. Ерденова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________ С. Хабалкина
26 мамыр 2015 жыл
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________ Г. Айсенова
26 мамыр 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 26 мамырдағы
№ 312 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 281 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 мая 2015 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июня 2015 года № 5647
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 281 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5282, опубликовано 22 января 2015 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2087264,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 501810,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3495,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9269,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1572690,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2098487,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9434,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 17838,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8404,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20657,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20657,5 тысяч тенге.".
Приложения 124 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        И. Ерденова
Секретарь районного маслихата              В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________ С. Хабалкина
26 мая 2015 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского района"
___________ Г. Айсенова
26 мая 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 мая 2015 года
№ 312
Приложение 1
к решению маслихата